Krásný den všem.

Téma hubnutí je jako stvořené pro mě – věčnou dietářku. Já držím diety v podstatě od 15ti let, ale doopravdy jsem byla na dietě za těch 15 let dohromady pár  měsíců. Jsem mistr amatér v dietách. Teoreticky znám skoro všechny známé diety a jsem průkopnicí pár vylepšených, popř. úplně nových diet.

Vymyslela jsem dietu např. Když tě nikdo nevidí, nepřibereš. Princip je ten, že když vás nikdo neuvidí, že se živíte (nezáleží, co jíte a v jaké míře), nemůžete přibrat. A ten pocit, když se cpete v noci u ledničky např. uheráčkem – k nezaplacení. Paradox je ten, že to funguje, ale pouze tehdy, pokud jste ještě nebyly těhotné. Tedy aspoň u mě to tak bylo. Cpala jsem se a byla v pohodě a po 2 měsících této diety jsem měla o 3,5 kg méně.

Další dieta byla: dieta vyčištěných zubů. Jakmile jsem si vyčistila zuby a dostala hlad, radši jsem si nic nevzala, protože se mi nechtělo jít znovu do koupelny, abych si svůj chatrný chrup zase čistila.

Problémy s váhou mám skoro celý život. Dokázala jsem v 18ti letech, kdy jsem maturovala, mít krásných 54 kg (při výšce 168 cm), abych po prázdninách zjistila, že jsem nabrala na 72 kg.

A jaká byla jediná dieta, kterou jsem si nejen užívala, ale byla JEDINÁ opravdu účinná? Kojení. Po porodu mi zůstala váha na 64 kg, na konci šestinedělí jsem měla svou – tehdy původní váhu 60 kg a na konci léta – po půl roce intenzivního kojení jsem se dostala na váhu  krásných 53 kg. já byla nadšená, manžel hrdý.

A jak jsem na tom teď? Za těch 3,5 roků, kdy si hraji na kancelářskou myš, mám 60 kg, zadek mamutích rozměrů, na stehnech, na břiše a nad zadkem se mi vytvořily takové špíčky, že by maskot od Michelinu začínal žárlit. Ale každé ráno, když své velké tělo oblékám, si říkám: pro něj pořád ještě dobrý. A když zatáhnu trochu břicho, tak mám radost, že to je ještě pořád za aspoň trochu obdivný pohled od přihlížejících nebo kolem mě jdoucích pánů. Jen doufám, že si jejich pohledy nevysvětluji špatně. maje

Milá maje, máš krásně štíhlou postavu, ale chápu, že ty jediná víš, kdy se cítíš nejlíp. Já například vím, že i přes názory svého okolí, se cítím nejlíp když vážím 58 kilo (172 cm). Vypadám dobře a cítím se skvěle. Při nižší váze je mi špatně a trpím hypoglykémií, při vyšší už zkrátka tak dobře nevypadám a nemůžu nosit všechno, co se mi líbí. Simona

Jaké jste vy dietářky, milé čtenářky?

Napište nám své zkušenosti s hubnutím. Pro tři z vás je zde připraven skvělý dárek v podobě přípravku na potlačení chuti k jídlu HOODIA. Cena jednoho balení je 400 korun.

redakce@zena-in.cz

Reklama