64cb5c1b920aaobrazek.png
Foto: Shutterstock

Michaela Nosková (40)

Zpěvačka má asi nejčerstvější zkušenost s hubnutím ze zklamání láskou. Rozchod se snoubencem Jindřichem Čandou, s nímž plánovala svatbu, přiznala letos v květnu. To si ale o rozpadu vztahu štěbetali i vrabci na střeše. Už pár měsíců se totiž ve společnosti objevovala nejen bez svého snoubence, ale také bez prstýnku. A ztrácela se před očima. Není se co divit, rozchod musel být o to bolestnější, že spolu mají teprve roční holčičku Jasnu Marianne.

„Nějak jsem se "zúžila", za což jsem tedy na jednu stranu ráda. Často se mě ženy ptají, jak se mi povedlo takhle zhubnout, a já jen říkám - moji dietu držet nechcete. Radši spokojené a šťastné a s pár kily navíc, než být ve stresu a naprosto zklamaná něčím, čemu jste věřily,“ svěřila se na své sociální síti. Prozradila také, že od listopadu loňského roku se rozloučila s 11 kilogramy.

64cb5fabd361bobrazek.png
Foto: Profimedia

Pavla Tomicová (61)

Sympatická herečka je v tomto směru nejspíš českou rekordmankou. Strádání po rozpadu manželství ji připravilo o 35 kilogramů. Když se loni po své velké proměně objevila na veřejnosti při oslavě šedesátých narozenin, nikdo nechápal, co se s ní děje.

Svítat začalo fanouškům až během její návštěvy filmového festivalu v Karlových Varech, kam přijela se synem, namísto s manželem Ondřejem Malým (57). Ten byl totiž tou dobou v náručí své milenky Kristýny Kociánové (38), s níž už navíc čekal potomka. Opuštěná Pavla měla dokonce zkolabovat a přerušit natáčení seriálu. Potřebovala se dát dohromady a po celou dobu se odmítala ke krachu manželství jakkoli vyjadřovat. Dnes už si z náročného období a svého hubnutí dokáže udělat i legraci – skvělým smyslem pro humor je proslulá.

64cb6038c4134blobid0.png
Foto: Profimedia

Monika Absolonová (46)

Oblíbená zpěvačka si k oznámení konce manželství s hokejistou Tomášem Hornou vybrala před dvěma roky paradoxně den všech zamilovaných. „Je 1. máj, lásky čas a moje dvě životní lásky mne políbily pod stromem. A protože nemám úplně energii něco tajit, tak bych Vám chtěla říct, že jsme se s Tomášem rozešli… Je to smutné, bolavé a osobní, ale bohužel i to je život…“ napsala fanouškům na sociálních sítích k fotce s jejich dvěma syny (7 let a 4 roky).

Že to bylo obzvláště bolavé období, to dokazovala i její pohublá postava. Z velikosti 42 se rázem stala velikost 36. „Rozvodová dieta u mě vždy fungovala nejlépe! Ale jsem sama překvapená, jak rychle to šlo dolů. Bohužel za dost vysokou cenu,“ přiznala deníku Blesk.

64cb6052090c9obrazek.png
Foto: Profimedia

Denisa Nesvačilová (32)

S váhou sexy herečky udělal své vztahový veletoč se známým scénáristou Petrem Kolečkem (39), který se spustil už loni. Série opakovaných rozchodů a zklamání, které jí její milenec, jeden z nejpropíranějších českých záletníků, přichystal, jí dávala pořádně zabrat. Přestože to nakonec vypadalo, že jí dá přednost před svou partnerkou Anetou Vignerovou (35), s níž má tříletého syna Jiříka, opak se stal pravdou. Definitivně ji opustil a vrátil se k rodině. Dokonce se se svou podváděnou přítelkyní narychlo oženil. Denisa takovou zradu těžce nesla a váha šla dolů.

„Za to může stres, premiéra a hodně práce. Ale jsem vlastně takhle docela spokojená, i když naše garderobiérka Lucinka už tolik ne, protože mi musí zabírat kostýmy,“ snažila se mlžit při rozhovoru se Super.cz s tím, že v létě, až nastane období grilování a popíjení prosecca, zase kila snadno nabere zpátky. A možná půjdou kila nahoru i díky tomu, že zapracuje čas, který rány, i ty srdeční, hojí nejlépe.

64cb60ff42756obrazek.png
Foto: Profimedia

Iveta Vítová (40)

Moderátorka, modelka a Česká Miss 2009 (tehdy ještě jako Lutovská) byla vždy štíhlá. Ale v minulém roce její váha klesla natolik, že si o ni začali fanoušci dělat starosti, zda netrpí anorexií. To však popřela. Za hubnutím stál krach manželství s Jaroslavem Vítem, s nímž má dvě malé děti – Anetku (8) a Matýska (2). Po jedenácti společných letech tak nastalo něco, co prý tušila už dlouho. Manžel ji měl údajně podvádět celou dobu trvání manželství.

„Je dobře, že se to stalo. Už dlouho jsem si přála, aby se to rozseklo a měla jsem klid. Tak strašně upřednostňuji rodinu a mám pořád tu vizi, maminka, tatínek a děti. Asi z nějaké pohodlnosti, lenosti jsem to přehlížela, neřešila spoustu věcí, prostě měla klapky na očích. Bála jsem se hledání nového bydlení, co bude s dětmi... Jsem opravdu ráda, že se to děje, ale těším se, až si tady budeme povídat třeba za rok,“ svěřila se minulý rok deníku Blesk.

Rozvod stále ještě není a podle všeho ani dlouho nebude u konce. Ale zdá se, že se v Ivetině osobním životě blýská na lepší časy. „Myslím si, že teď už je to dobré. Opět se dostávám ke své váze. Zhubla jsem hodně, ale nabírám to zpátky a těší mě, že to jde," svěřila se letos v únoru reportérům z Expres. Možná se dává dohromady i proto, že se v jejím životě objevila nová láska – muž, s nímž se měla seznámit ve škole své dcery.

64cb613c8ef24obrazek.png
Foto: Profimedia

Eva Decastelo (44)

Manželství moderátorky a herečky se spisovatelem Reném (50), s nímž má dvě náctileté děti Zuzanku a Michaela, definitivně zkrachovalo loni. V červnu Eva na svůj instagramový účet napsala: „Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé, a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat." 

Ač měl rozvod navenek působit téměř idylicky, po 13 letech to muselo být pro Evu náročné. Její muž měl totiž už poměr s ragbistkou Evou, kterou navíc požádal o ruku. Není divu, že podvedená manželka zhubla 13 kilogramů, čímž se dostala na nejlepší váhu za posledních 12 let, jak prohlásila.

„Mám padesát a půl kila díky tomu, že jsem v rámci diety hodně upravila jídelníček, ‚prasím‘ jen výjimečně, a hlavně poctivě cvičím,“ svěřila se deníku Super s tím, že za hubnutím stojí údajně hlavně otužování. Netruchlila naštěstí dlouho. Krátce po oficiálním oznámení rozvodu se dala dohromady s fotografem Tomášem Třeštíkem (45).

64cb6176095daobrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroj informací: Facebook, Instagram, Blesk, Super, Expres, Extra, Wikipedia, Super, Blesk

Čtěte také:

Reklama