5d5fbc2da3e95obrazek.png
Věděli jste však, že existuje dietní plán, který chutná? Kromě toho hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout? Máme pro vás tip!

5d5fbe1253dc1obrazek.pngLucii Jarošovou (33) k držení diety přivedla touha změnit své tělo a konečně nakupovat šaty v menších velikostech. Mnozí to poznají a jistě nám dají za pravdu, že v oblečení ve větších číslech totiž není moc velký výběr.  Kromě toho se blížilo letní období – období plavek. Rozhodla se proto udělat něco se svým životním stylem a změnit své stravovací návyky.

Za 2 měsíce -14 kg!
 „Redukční a výživové programy NUTRI FOOD PLAN poznám z Facebooku, kde již déle sleduji reálné příběhy lidí, kterým se díky dietě doslova změnil život. Stali se atraktivnějšími, vytvarovali si postavu, začali se oblékat podle svého vkusu, a to nejen proto, aby zakryly neladné křivky svého těla. Ale hlavně – zlepšili své zdraví, nastartovali svůj metabolismus a zbavili se zdravotních komplikací, které se přidružily v důsledku jejich nadváhy. Já jsem měla to štěstí, že se u mě při obezitě prvního stupně zatím neobjevily žádné zdravotní problémy,“ vysvětluje Lucie, které se podařilo díky odbornému poradenství zhubnout za dva měsíce až 14 kilo. Než vyhledala odborné poradenství při výšce 168 centimetrů vážila 95 kilogramů.

Věděla jsem, že pokud budu pod dozorem odborníků na výživu, tak to nevzdám a ta nadbytečná kila se mi podaří dát konečně dolů. A přesně tak se i stalo. Nutriční poradkyně Lucka a Miška byly úžasné a touto cestou bych jim chtěla poděkovat za přístup a podporu. Slíbily mi, že to spolu zvládneme, a nemýlily se. Kromě toho všechny potraviny NutriFood jsou velmi chutné a snadno se připravují. „Opravdu jsem si nedokázala představit, že dieta může být i chutná. Nízkosacharidové potraviny NutriFood mě přesvědčily o opaku. Nabídka je tak široká, že každý si najde to své - oblíbené. Já jsem si doslova zamilovala ovocný a čokoládový koktejl, zeleninovou polévku a boloňské špagety,“ vysvětluje Lucie.
5d5fbe38127d7obrazek.png

Jídelníček na hubnutí, který chutná
V současnosti máme v nabídce desítky diet, které „zaručeně“ fungují. Důležité je však nezapomínat na to, že pokud chceme hubnout a měnit svoje stravovací návyky, neměli bychom si dietu „naordinovať“ sami, ale pomoci by nám měl odborník. Proč? Protože dokáže odhalit vaše zdravotní rizika a potenciální problémy při redukci váhy. Kromě toho vás motivuje a neustále upravuje váš dietní plán a jídelníček na hubnutí přesně podle potřeb vašeho těla. „Na redukčních a výživových programech NUTRI FOOD PLAN proto oceňuji, že primárně nejde o prodej produktů, ale o kvalitní výživové poradenství, které je lidem zprostředkováváno prostřednictvím kvalifikovaných výživových poradců – členů Aliance výživových poradců Slovenska (AVP SR) s cílem nejen snížit jejich nadbytečné kilogramy, ale především zlepšit jejich zdravotní stav,“ vysvětluje zakladatelka a prezidentka Aliance výživových poradců pro Slovensko Iveta Nemcová.

Potraviny NutriFood jsou přitom nízkokalorické a nízkosacharidové potraviny pro osobní výživové účely. Nejde tedy o žádné vy´živové či potravinové doplňky, ale potraviny, které mohou bezpečně nahrazovat jídlo po dubu celého dne. „Jde o jedinou dietu na Slovensku, kterou je možné užívat jako plnohodnotnou náhradu stravy – výlučně jako jediny´ zdroj vy´živy. A to z toho důvodu, že je nutričně vyvážená, což znamená, že i po dobu diety získává tělo 100% doporučené denní dávky všech potřebných vitamínů, minerálních látek, aminokyselin a stopovy´ch prvků". A toto jiné diety na Slovensku nemají, doplňuje Iveta Nemcová. Navíc tyto potraviny podléhají přísným kritériím na zdrojové suroviny a na samotnou vy´robu a stejně přísným legislativním nařízením EÚ. Jsou vědecky testované a lékařsky ověřené v praxi s 45letou tradicí.

ZEPTALI JSME SE ODBORNICE
Máte stále chuť na sladké? Máme pro vás tip, jak si vybrat tu správnou sladkost
Radí medicínský odborný garant NUTRI FOOD PLAN, MUDr. Katarína Černá, MHA, MPH, MBA

5d5fbe7235064obrazek.pngMnozí mi dají jistě za pravdu, že letní a dovolenkové období s sebou přináší velké množství nástrah ve stravovaní. Jen málokterá žena odolá chutné sladké zmrzlině a len málokterý muž si nechá zajít chuť na dobré vychlazené pivo. A to už ani nemluvím o dovolených v podobě all inclusive. Na zahnání chutí po tomto období existuje vícero řešení. Méně zdravé sladkosti můžeme nahradit ovocem, které nedodá organismu jen prázdnou energii ve formě cukrů, ale hlavně vitamíny a minerální látky. Důležité je po letním období dostatečný příjem těchto látek, abychom připravili tělo na chladnější období. Například vitamín C můžeme získat z bobulového ovoce jako jsou maliny, ostružiny, černý rybíz, jahody, citrusové ovoce, či kiwi. Také velmi dobrou alternativou mohou být nízkosacharidové a nízkoenergetické sladkosti NutriFood, jako například tyčinky s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem cukru.

TIP: Ochutnejte nízkoenergetické tyčinky NutriFood!

I přesto, že jsou nízkosacharidové, obsahují jen 1g cukru, a tak chutnají opravdu sladce a výborně. Jsou vhodné pro doplnění energie při cvičení, jakož i pro ty, kteří jsou právě v redukčním programu a chtějí si dopřát chutnou sladkost navíc.
 

Reklama