P.S. Diář 2020 od Ani a Lely Geislerových
V roce 2015 vydala herečka Aňa Gesilerová sbírku fejetonů pod názvem P. S. a nyní přišla s diářem, který má velmi podobný design jako knížka. Celým příštím rokem vás provedou citáty Ani Geislerové a ilustrace její sestry Lely. „Ať je tenhle rok veselý, nový, příjemně odškrtaný a váš se vším všudy.“

366 Days by Simona
Do přestupného roku můžete vstoupit také s diářem od modelky Simony Krainové. Rozměr A5 se vám krásně vejde do kabelky. Bonusem je série originálních samolepek, které můžete použít pro vyznačení důležitých dnů. Simona se v diáři také svěřuje se svými triky pro krásný vzhled a je v něm i několik receptů.

Jsem žena #jsembohyne
Jsem žena #jsembohyne od zpěvačky Patricie Fuxové je nejen diář, ale také sebemotivační deník na celý rok. Kromě věcí, které máte v plánu, si do něj můžete zapsat své zážitky a prožitky. Průvodkyněmi vám budou známé ženy, které na fotografiích ztvárnily 12 slovanských bohyní. A také o nich se na stránkách diáře mnohé dozvíte.

Diář A cup of style
Sestry Lucie a Nicole jsou známé české módní blogerky, které pravidelně vydávají i svůj diář. Ten na rok 2020 má černobílý design a dá se koupit ve dvou velikostech. Ten malý má praktickou velikost A6, větší verze je A5, je v něm více místa na poznámky a u každého měsíce navíc motivační aktivita.

Rok podle Dary
Zpěvačka Dara Rolins přišla už se svým čtvrtým diářem v řadě. Nechybí v něm sada motivačních samolepek, mnoho krásných fotografií a ilustrací. Dozvíte se v něm i rady, tipy a triky Dary Rolins k dosažení harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti.

Diář Teribear
Koupí diáře můžete také přispět na dobrou věc. Diář Teribeart totiž vyšel pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem. Má jednoduchý černý design s kontrastní červenou a dá se pořídit ve dvou velikostech.

Zábavný kalendář Kateřiny Winterové
Oblíbená autorka knih o jídle a moderátorka pořadu Herbář, herečka Kateřina Winterová, křísí dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů. Tou svojí originální verzí potěší hlavně všechny milovnice přírody, starých časů a krásných botanických ilustrací. Kateřina posbírala dobové texty, postřehy, staročeské pranostiky a tradice, o kterých si budete moci přečíst po celý rok 2020.

Diář 2020 od Báry Nesvadbové
Diář 2020 od Báry Nesvadbové s týdenním kalendáriem pro vaše plánování je tentokrát prostoupený módou a ženskými návrhářkami. Proč? Protože jich je tak málo! „Proč náš vkus formovali skoro jen a jen muži? Nemám křivky na androgynní oblečky. Jsem vděčná za klasické zavazovací šaty od Diane F. Možná nejsou originální, šokující a nejvíc trendy. Ale bezpochyby sluší. A o to přece jde. Najít oblečení, které bude druhá kůže. Když projdete ikonické výtvory zmíněných dvanácti návrhářek, jistě se vám odzrcadlí, jak rozdílné jsou od Marca Jacobse, či Rafa Simonse… Na straně druhé, nezpochybnitelnou pravdou je, že na první střih YSL kostýmu nemá dodnes nikdo. Legendy zůstanou legendou. Jedno jakého pohlaví,“ komentuje spisovatelka. 

Reklama