Modelka a moderátorka Diana Kobzanová (26), která před lety přišla o korunku Miss ČR, když nafotila lechtivé snímky pro pánský časopis Playboy, tvrdí, že s fotoaparátem dodnes nejsou kamarádi. A to oboustranně. Sama pózuje výhradně na veřejných akcích, a s fotoaparátem v ruce zvěčňuje jen svého psa. Když se v roce 2001 proslavila jako třináctá Miss ČR, bylo jí devatenáct let.

Od té doby si prošla mnoha skandály, včetně kritiky svého moderování. Není se tedy čemu divit, že má k novinářům a k focení spíše negativní vztah. Veřejně nechce ani prohlašovat, kam se chystá na dovolenou.

„Nemám potřebu vytrubovat do světa, kam pojedu na dovolenou. Samozřejmě ji plánuji, ale myslím, že není důležité říkat kam. Preferuji spíše zahraničí, protože tady v Čechách hrozí, že by mě pořád někdo fotografoval a otravoval. Mám ráda soukromí a nechci, abych šla ráno v hotelu na snídani a celý sál se po mně otočil. Je to nepříjemné," řekla kráska, která nedávno prohlásila, že už nikdy nechce předvádět plavky ani spodní prádlo.

Diana si bulteriérku Miu - svůj jediný fotografický objekt - pořídila teprve před necelým půl rokem. Ale od té doby je na ní doslova závislá. Nejen, že ji často bere na přehlídky a do rádia, ale je schopná ji i řadu věcí tolerovat.

„Strašně ráda pořád do něčeho kouše a něco ožužlává. Je jí půl roku, takže to chápu, ale i přesto se každý den modlím, aby to už skončilo. Sem tam ji vezmu i na přehlídku, ale má už čtrnáct kilo a hodně se pronese," dodává se smíchem Kobzanová.

To jí ale jako moderátorce nebrání, aby si s Miou užila skvělé léto, i když povětšinou pracovní.

„U mě je to pořád klasika. Budu v rádiu a sem tam mě uvidíte moderovat nějakou společenskou akci. Nic nového mě teď nečeká," prozrazuje.

Reklama