Ano, zásnubní prsteny s diamantem stále nejčastěji vybírají ti, kteří chtějí svou vyvolenou požádat o ruku. Nicméně jde o tak univerzální a luxusní kousek, který by bylo škoda omezovat pouze na zásnuby. Objevte s námi pět příležitostí, které jsou ke koupi tohohle přepychového šperku stejně tak ideální.

1. Výročí svatby
Výročí svatby stále patří mezi ty klasičtější události, kdy prsten s diamantem daruje manžel své ženě. Ne nadarmo se výročí šedesáti společných let v manželství označuje jako diamantová svatba. Ta si o diamant vyloženě říká, nemyslíte? Každopádně určitě není nutné čekat tak dlouho. Vaše vyvolená diamantový model jistě ocení i po kratší době.

pr1.jpg

2. Významná životní jubilea
Narozeniny, ukončení studia nebo profesní úspěchy jsou důležitými momenty v životě člověka. Pokud chcete svým blízkým udělat radost, ocenit je a dát najevo vaši náklonnost a úctu, prsten s diamantem je perfektní volbou. Doporučujeme vybírat mezi zlatými prsteny. Zlato je totiž jeden z nejkvalitnějších materiálů, který si s diamanty dobře rozumí a zůstane krásný napořád.

3. Vánoce
I když jsou Vánoce hlavně o klidných a pohodových chvílích strávených v kruhu těch nejbližších, dárky pod stromečkem k nim přece jen patří. Není nic krásnějšího, než rozzářit oči vašemu milovanému člověku prostřednictvím třpytivého dárečku v podobě diamantového prstenu. Tomu pocitu radosti z obdarování se nic nevyrovná. A protože se jedná o finančně náročnější dárek než je třeba knížka či svíčka, můžete se v rodině nebo mezi přáteli domluvit a na šperk se společně složit.

pr2.jpg

4. Investice
Diamantové šperky jsou nejen krásné a věčné, ale jejich nákup nabízí příležitost k investici. Jestli chcete diverzifikovat své portfolio, investiční diamanty nebo diamantové šperky jsou tou pravou volbou, protože mají v průběhu času tendenci zvyšovat cenu bez ohledu na stav ekonomiky. Při investici je však důležité, aby byly zakoupené šperky certifikované. Jedině s osvědčeným certifikátem budete znát jejich přesnou hodnotu.

5. Jen tak pro radost
Život je moc krátký na to, abyste si odpírali něco, po čem ze srdce toužíte. A pokud je to právě zlatý nebo platinový prsten s mistrně vybroušeným diamantem, tak směle do toho! V klenotnictví Eppi vám rádi poradíme s výběrem toho pravého a jedinečného kousku, který se stane vaším každodenním zářivým společníkem.

pr3.jpg

Reklama