Mé povědomí o diamantové i té „standardní“ vodě se od té doby úplně změnilo. Jako každý (poučitelný) člověk, který prošel velkou krizí (v létě nám voda došla a od podzimu nemůžu pít nic jiného než čistou vodu), se můj pohled na tak do té doby „obyčejnou“ věc naprosto otočil.
5c45b46ced513obrazek.png

Já totiž bývala ta, která říkala: nemůžu pít samotnou vodu, nechutná mi. Ale mám to ve svém životě již ozkoušené, například když jsem řekla, nikdy bych nemohla pracovat jako účetní, tak jsem pak pracovala v takové kanceláři sedm let. Když jsem si sama sobě řekla, ten chlap je opravdu děsnej, tak jsem s ním pak byla šest let, jako by se při mých ´nikdy´ kdosi tam nahoře pousmál a řekl: myslíš?

Takže několik měsíců piju jen čistou vodu, a je skvělá! Minulý týden jsem byla na návštěvě u kamarádky a ta mi nalila čistou vodu z takového zajímavého džbánku. V jeho dně byly totiž drahokamy. A najednou se mi v hlavě rozbřesklo a vzpomínka proběhla před očima, malá skleněná dozička na poličce mé staré předsíně! Diamantová voda!!!

A aby těch indicíí nebylo málo, říkala jsem kamarádce, copak to máš za džbánek, vžďyť ty si vyrábíš diamantovou vodu. Dobraly jsme se k tomu, že je to opravdu tak, a zřejmě ona sama o tom nevěděla, protože ho před lety koupila jako dárek pro svého nemocného manžela. Nakonec moje milá kamarádka vytáhla ze šuplíku jakoby uzavřenou zkumavku plnou křišťálů a povídá, jestli chceš, tohle bylo tenkrát k tomu džbánku, ale my to nepoužíváme, tak jestli se ti to hodí je to tvoje! V duchu jsem si říkala, děkuju vesmíre za další ukazatel.

5c45b770a2337obrazek.pngOd té chvíle si vyrábím svou vlastní diamantovou vodu. Pro jedince, kteří o ní nikdy nic neslyšeli, nečetli - Filomena Božechtěvová na stránkách FarmaZdraví říká: O léčivé síle čiré vody jste možná už slyšeli. Slyšeli jste však již o vodě, jejíž účinky jsou údajně několikanásobné? Pokud ne, čtěte dál! Ty z vás, kteří se nebojí vyhledávat přírodní cesty ke svému zdraví, jistě zaujme pojem Diamantová voda. Ze současných pramenů je prapůvod této „živé“ vody (alespoň já ji tak vnímám) v mytické Atlantidě a do naší země přišla před více než deseti lety z Francie. Vynálezcem této staronové technologie je Joel Ducatillon, který pramenitou čistou vodu navibroval vysokorychlostní vibrační frekvencí s pomocí číselných kódů hudby. Díky tomu voda dostává jinou, pátou dimenzi. Taková voda pak dokáže reagovat na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání. Tímto procesem navibrovaná či zakouzlená voda je pak energeticky silná, má přes 900 léčivých informačních kódů.

Název diamantová voda, podle dochovaných písemnosti dávných mágů a čarodějů, pochází z přírodního léčitelství, tehdy se do vody vkládaly diamanty. Podle léčitelů, pradávných i současných taková voda působí téměř na všechny nemoci a i jako prevence. Má schopnost detoxikovat, čistit, hojit rány, lze ji použít na obklady i jako léčivou složku do koupelí.

Léčivou podstatu takové vody uznávají esoterici napříč časem i jako prostředek duchovní očisty a poznání. V mnoha případech je její užívání spojeno s takovými názvy jako např. bájný elixír mládí. Diamantovou vodu podle Francouze Joela si v dnešní době můžete objednat snadno přes internet a malou lahvičku, kterou obdržíte, si můžete podle návodu sami namnožit. Či si ji pomocí drahokamů a podle svého připravit intuitivně. Informací je všude plno a stačí si vybrat jen tu svou. Ke mně v podstatě sama přišla - a je křišťálová.

Reklama