Právě dnes, 10. dubna 2014, se otevřou brány největší vlajkové prodejny C&A v celé střední a východní Evropě. Přijďte se podívat na Václavské náměstí v Praze na zbrusu nový koncept nakupování a nechte se unést designovými prostory čtyřpatrového obchodu Diamant!

C&A

Přinášíme vám také rozhovor s Galou Gonzales, která spolupracuje s C&A u příležitosti otevření jejich vlajkové prodejny v Praze.

garaProč jste se rozhodla spolupracovat s C&A?
Velmi se mi líbí koncept C&A „Inspirováno životem“. Pro mě to znamená, že design by měl oslavovat a inspirovat „normální“ lidi, jako jsem já nebo vy. A u C&A oceňuji, že jejich móda je dostupná pro každého, takže každý může vypadat a cítit se dobře každý den.

Co se vám nejvíce líbí v aktuální C&A kolekci jaro/léto?
Zamilovala jsem si český hippie styl kolekce, ve které najdete džínové šortky, vestičky, kalhoty s laclem nebo rozevláté maxi šaty – skvělé kousky pro letní festivaly, procházky po nákupních centrech nebo klidně i po pláži.

Také se mi velmi líbí grunge vzhled inspirovaný kůží a maskáčovými potisky. A pro ty, kteří chtějí romantičtější letní look, jsou perfektní kousky v etno stylu, doplňky s třásněmi nebo květinové vzory s exotickými potisky a krajkovými detaily. Každý si prostě v aktuální kolekci najde svůj styl k jakékoli příležitosti i náladě.

Nosíte oblečení od C&A pravidelně?
Doposud jsem značku C&A nijak významně nenosila. Ale velmi mě bavilo vytvářet look book se styly z letošní kolekce jaro/léto. A rozhodně jsem objevila několik kousků, které si najdou cestu do mého kufru i skříně. 

Psali jsme také:

Co si myslíte o nové C&A vlajkové prodejně v Praze a o jejím novém konceptu?
Miluju ho! Design je opravdu jedinečný, velmi kreativní a dá se snadno rozeznat od ostatních. Právě díky čistému a modernímu designu je pozornost upřena na módu a oblečení. A to je to, co jako módní bloggerka skutečně oceňuji.

Pojďte s námi na fotoprocházku po nové prodejně Diamant v Praze:

 FOTOGALERIE

Reklama