(soutěžní erotická povídka)

Jednání začalo. Seděla vedle manžela coby jeho asistentka. Výsledek jednání byl velmi důležitý, měl ovlivnit chod jejich společnosti na dlouhou dobu. Společníci se s manželem znali z dřívějších jednání, především proto byla manželem požádána o lehce provokativní oděv a nadměrnou vstřícnost.

Seděla po manželově boku v bílé průsvitné halence, která zakrývala plné kulaté prsy uvězněné v krajkovém korzetu, a jen ti nejblíže sedící mohli vidět krajkový lem jejích punčoch, jehož detail nestihla skrýt krátká černá sukně.
 
V průběhu jednání  se několikrát zvedla od stolu, aby rozdala jednotlivým účastníkům nějaké materiály. Vzrušovalo ji to. Kam se pohnula, tam ji sledovaly oči plné chtíče, občas cítila lehký dotyk ruky na noze.

Jak se jednání chýlilo ke konci, bylo na všech účastnících vidět, že více pozornosti věnují právě jí než jednání. Manžel byl spokojený. A protože věděl, že jeho žena je exhibicionistka, měl pro ni – a nejen pro ni – dnes ještě jedno překvapení. Ale na to je ještě čas…

Neklidně posedávala vedle manžela, neustálá pozornost okolních mužů jí byla více než příjemná. Náhle ucítila dotyk na stehně. Manžel se jí rukou dobýval k Venušinu pahorku. Mírně povolila sevření nohou, aby mu cestu usnadnila. Již tak byla vlhká – natož když jí prstem zlehka přejel přes klitoris. V duchu se zajíkla, ale snažila se přesto nedát na sobě nic znát.

Ruku odtáhl. Zklamaně na něj koutkem oka pohlédla, ale jeho tvář byla bez výrazu, zlehka konverzoval se svými společníky. Ale netrvalo to dlouho a opět ucítila mužovu ruku na noze, ale tentokrát se dostal vždy jen ke krajkovému lemu a dál ne. Jak ho v duchu proklínala, chtěla, aby se jí dotýkal... hladil ji.

Stisk jeho ruky zesílil, prsty jemně přejížděly přes jemné chloupky ke klitorisu, který po chvilce vždy zmáčkly. Chtěla cítit jeho prsty v sobě, aby jí šukal její zmáčenou kundičku.

Po chvíli již nemohla myslet na nic jiného, přestávala vnímat okolí, čehož si samozřejmě všimli i jejich společníci. Manžel nedbal a neustále přidával na intenzitě. Uvědomovala si, že na ni zírá několik párů očí, ale její zábrany byly již ty tam. Rozepnula manželovi poklopec a hladila jeho vyholený penis. V této aktivitě jí manžel zabránil tím, že si ji posadil obkročmo na klín, čelem ke svým společníkům, aby mohli pozorovat jeho nádhernou ženu. Snažila se dát kolena k sobě, ale nešlo to. Bránil jí.

Seděla, nohy doširoka rozevřené, sukni vyhrnutou až k pasu… měla přivřené oči a zrychleně dýchala. Cítila jen jeho ruce, vláčněla pod jeho dotyky – roztahoval jí velké pysky a prstem vnikal do vlhké kundičky… pomalu ji šoustal a sledoval, jak se pohledy jeho společníků vpíjí mezi její nohy…

„Sedni si na mě“ slyšela jeho hlas a jako v transu se nadzvedla a pomalu dosedala na jeho vztyčený pyj. Neustále jí dráždil klitoris, zatímco ona na jeho pyj nasedávala a zase se zvedala… pomalu šoustala. Vždy, když chtěla zrychlit, přidržel ji manžel… chtěl, aby si to užili i společníci. Někteří už lovili rukama v kalhotách zcela otevřeně.

Na manželův příkaz si rozepnula knoflíčky u halenky a nechala ji spadnout z ramen. Mužům se tak naskytl pohled na její krásná ňadra, nyní doslova uvězněná v krajkovém korzetu.

Řekl jí, aby prsa – jedno po druhém – ze záplavy krajek vytáhla … a přitom se na muže okolo dívala. Jen malinkou chvíli trvalo, než ztratila zbytky studu a rukama uchopila bradavky svých prsů a vytáhla je přes krajkový lem… vzrušovalo ji, jak se na ni všichni ti muži okolo dívají, líbil se jí ten pocit ponížení, kdy před nimi všemi poslouchala příkazy svého muže a nechala se šoustat. Teď jí už manžel nebránil zrychlovat, ba ještě pokynul mužům, aby se jí dotýkali, mačkali jí prsa, štípali do bradavek…

Najednou se propnula jako luk, v rukou svírala pyje dvou společníků, oči zavřené, nahlas sténala a nechala další muže, aby ji skrápěli svým semenem. A v uchu jí zněla slova jejího muže, když jí šeptal „děvko, moje děvko… “

 

Napište nám také svou erotickou povídku a vyhrajte kosmetický balíček plný překvapení!
redakce@zena-in.cz
Pravidla soutěže najdete ZDE (klikněte).

Reklama