Chcete vědět, jak nejlépe vypadat v dlouhé róbě, nebo naopak v mini, jak být svá nebo jak si udržet styl v těhotenství? Inspirujte se u těch nejpovolanějších. Módní redaktoři a stylisté pro vás vytipovali deset hvězd, které v oblékání a stylu nad ostatní vynikají. Ale každá v něčem jiném, tak jako v té písničce: Ten umí to a ten zas ono. Poučte se:

Nejlepší glamour styl

Kate Winsletová umí nosit róby. Nejen že je to skvělá herečka, která letos za své výkony převzala ta nejvyšší ocenění Zlatý glóbus a Oscara, ale svým konkurentkám vyfoukla i vítězství v anketě o nejlépe oblečenou hvězdu červeného koberce. „Kate své křivky umí prodat a šaty předvést s takovou grácií, že se až tají dech,“ říká stylistka Freddie Leiba.

fashion

Nejlepší stylová improvizátorka

Michelle Obamová se sama za žádnou módní ikonu nepovažuje. Ale i tak bývá označována za jednu z nejlépe oblékaných žen. Proč? Pro svůj talent kombinovat drahé a luxusní modely od věhlasných návrhářů s běžně dostupnou konfekcí.

fashion

Nejlepší mateřský styl

Nicole Richieová: Kdo říká, že očekávání potomka znamená obětování stylu? Poslední věc, kterou těhotná žena chce, je cítit, že má na sobě mateřské oblečení. Nicole šla dokonce tak daleko, že během druhého těhotenství navrhla svou vlastní linii těhotenské módy, o kterou je mezi těhulkami obrovský zájem.

fashion

Nejlepší mini

Reese Witherspoonová ví, jaké šaty nosit, aby vynikly její nádherné dlouhé nohy. I když stále vypadá jako holčička, je čím dál krásnější a zraje jako víno. Její kadeřník Mark Townsend říká, že Reese roku 2009 je nejhezčí, jakou jsme kdy viděli.

fashion

Nejlepší  džínová holka

Cameron Diazová dostala nejvíc bodů za svůj denimový styl. Módní kritici oceňují, s jakou ležérností a přirozeností je umí nosit. Své super úzké džíny většinou kombinuje s velice ženskými topy a vysokými podpatky, takže vypadá nejen elegantně, ale i velice sexy.

fashion

Nejlepší bikiny

Kim Kardashianová se má jistě čím pochlubit. Svou pohádkově modelovanou postavu ráda vystavuje v sexy dvoudílných bikinách.  Žádné skrývání v košilích, žádné berličky v podobě podpatků. Jediným plážovým doplňkem, na který nedá dopustit, je sarong.

fashion

Nejlepší  flitrový styl

Taylor Swiftová I blýskavé toalety musíte umět nosit a panující princezna country hudby ví, jak na to. K jejímu stylu se pozlátková dekorace a třpyt flitrů dokonale hodí. Však také sama říká: „Všechno, co se třpytí, mě hypnotizuje.“

fashion

Nejlepší  použití barev

Freida Pintová Její styl se stal senzací letošního roku, když při premiéře Milionáře z chatrče vstoupila na červený koberec v zářivých barvách. Její stylista George Kotsiopoulos říká: „Je ohromující v růžové, modré a žluté.“

fashion

Nejlepší street styl

Beyoncé je za každé situace nesmírně šik. Nemusí zrovna plout v dlouhé róbě po červeném koberci, i na ulici zůstává věrná svým nadpozemsky vysokým podpatkům, bezvadnému účesu a dokonalému make-upu. Navíc umí skvěle zacházet s doplňky, pomocí nichž vždycky dosáhne okouzlujícího stylu.

fashion

Která ze stylových hvězd se vám líbí nejvíce? Myslíte, že mezi nimi některá chybí? Koho byste naopak vyloučili?