Oblíbená řada produktů Albert Veggie se aktuálně rozrostla hned o devět novinek. Nejrůznější pomazánky, zeleninové placičky či falafel ocení nejen vegani a vegetariáni. Díky kvalitním ingrediencím a unikátní receptuře budou chutnat všem. Třeba jako lehká, ale zároveň vydatná svačina.

Jedenáct bio pomazánek, které mohli zákazníci pod značkou Veggie v obchodech Albert najít již více než rok, nyní doplňuje hned devět novinek. Na své si přijdou všichni, kdo rádi odlehčí svému jídelníčku. „Řadu Albert Veggie si naši zákazníci velmi oblíbili. Jsme proto rádi, že po pomazánkách v biokvalitě můžeme představit všem, kdo  rádi, ať už častěji, či občas sáhnout po bezmasých jídlech, další zajímavé a chutné produkty,“ říká Barbora Vanko, mluvčí obchodního řetězce Albert. Mezi novinkami lze najít vegetariánské placičky, falafel i další druhy populárních pomazánek plných neotřelých kombinací chutí.

AlbertVegetariánské bio placičky se zeleninou

Dostupné v prodejnách Albert

Zeleninové placičky jsou skvělou volbou pro lehkou a rychlou večeři. Kromě spousty zeleniny obsahují také rýži a oříšky a jsou nejenom zdravé, ale potěší také všechny, kteří si hlídají kalorie.

 

 

Albert

Vegetariánské bio placičky se slunečnicovými semínky

Dostupné v prodejnách Albert

Zeleninové placičky obsahují nejen spoustu zdravé zeleniny, ale také plnou hrst slunečnicových semínek. Navíc pocházejí z ekologického zemědělství, takže dobrý pocit po večeři si užije opravdu každý.

 

AlbertBio falafel – cizrnové placičky

Dostupný v prodejnách Albert

Cizrnový falafel je vyhlášenou vegetariánskou pochoutkou. Nyní jej zvládnete připravit doma během pár minut. Exotickou pochoutku z řady Albert Veggie stačí jen ohřát.

 

 

Albert

Vegetariánská pochoutka

Dostupná v prodejnách Albert

I vegani si můžou pochutnat na párcích.  Že se vám tohle tvrzení nějak nezdá? Vyzkoušejte vegetariánskou pochoutku, která ač to na první pohled nevypadá, neobsahuje ani kousek masa.

 

Albert

Bio pomazánka s pažitkou

Dostupná v prodejnách Albert

Zkuste pro změnu odlehčit vaši odpolední svačinku a namažte si na kousek pečiva tofu pomazánku s pažitkou. Zachutná nejen veganům, ale všem fanouškům zdravého stravování.

 

 

AlbertBio pomazánka s koriandrem

Dostupná v prodejnách Albert

Zkuste pro změnu odlehčit vaši odpolední svačinku a namažte si na kousek čerstvé bagety tofu pomazánku s koriandrem. Neotřelá chuť potěší nejen vegany, ale také všechny, kteří rádi oživí svůj jídelníček něčím zdravým.

 

AlbertPomazánka s rajčaty, piniovými oříšky a bazalkou

Dostupná v prodejnách Albert

Pomazánka v italském stylu se u vás dlouho neohřeje, chutná totiž fantasticky. Můžete ji namazat třeba na kousek celozrnného pečiva, ale výborně se hodí také jako dip k zelenině.

 

AlbertBio pomazánka se zeleninou a sójou

Dostupná v prodejnách Albert

Pomazánka se zahradní zeleninou je vhodná nejen pro vegany, díky skvělé chuti ji ocení všichni, kteří svůj jídelníček rádi odlehčí něčím zdravým.

 

AlbertPomazánka se zelenou špaldou a dýňovými semínky

Dostupná v prodejnách Albert

 Zkuste odlehčit odpolední svačinku zeleninovou pomazánkou. Neotřelá kombinace zelené špaldy a dýňových semínek zaujme nejen vegany, ale všechny, kteří si rádi dopřejí něco zdravého.

 

 

www.albert.cz

Reklama