Svérázné čerstvě 37leté čtenářky, která přijela z daleka, byl okamžitě plný byt - a to mám moc ráda!

proměnaNejenže mně podarovala neobvyklým pugétem, ale ještě pobavila nejen mě, ale i čtenářku Alinu (nastoupí příště) spontánním pózováním ve stylu velké herečky, kterou Jazuzinka skutečně před pár lety byla. Navíc stejně jako já nikoliv profesí - tou je učitelství na ZŠ.

Tato čtenářka je naprosto čistě přírodní žena, která se programově nejen nikdy nelíčí, ale bohužel vůbec o sebe nepečuje. A to je hrozná škoda - moc bych si přála ji proměnou inspirovat k změně, protože jen voda a mýdlo fakt, holky, dneska už nestačí...

Čtenářka je na mateřské dovolené s dvěma dětmi a působí jako hyperaktivní žena: prozradila, že je kromě jinéhoorganizátorkou akce Svojšický podzim.

proměna

Dobré se obléká a ví, jaké barvy jí sluší, takže bylo snadné komponovat i líčení - šly jsme prostě do zelené. Oči i rty má Jazuzinka výjimečně velké a krásně tvarované. Ačkoliv jsem měla sto chutí něco z toho akcentovat, zvolila jsem jemnější pastelové tóny pro celý obličej, aby se čtenářka cítila dobře.

proměna

proměna

Po zveřejnění vizážistických proměn všech přihlášených čtenářek a skončení soutěže budete mít možnost pro jednotlivé proměny HLASOVAT. Proměna, která získá nejvíce hlasů, bude odměněna (podmínky soutěže ZDE)

Jak už jsem uvedla, příště zde přivítáme nejstarší účastnici soutěže, čtenářku Alinu. I když to tak vůbec nemusí zůstat - stále se totiž můžete hlásit - až do posledního jarního dne!

Čtěte také:

Reklama