Důvod, proč se Dettol rozhodl pro Kapku naděje je jednoduchý. „Osud nemocných dětí nám není lhostejný. Máme radost, že se můžeme spojit právě s Nadačním fondem Kapka naděje. Společně tak můžeme chránit děti i dospělé před nečistotami, pomáhat jim dodržovat správné hygienické návyky a zároveň tímto způsobem i podpořit dobrou věc, což je pro nás to nejmenší. V rámci naší spolupráce proběhne i předání produktů, které dětem pomohou k čistějšímu a bezpečnějšímu životu. Finančně podpořit Nadaci mohou i naši zákazníci – během celého měsíce září koupí jakéhokoliv produktu Dettol* totiž přispějí 3 Kč Kapce naděje,“ dodává za značku Dettol marketingová manažerka Marie Zmrhalová.

632051cde05caobrazek.png

Kapka naděje pomáhá jako jedna z nejstarších nadací v Česku

Nadační fond Kapka naděje zachraňuje již od roku 2000 dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Cílem Kapky naděje je zlepšovat vybavenost českých nemocnic, přispívat ke zlepšení psychické pohody léčených dětí i jejich rodičů a podporovat vědecké projekty. Celkově Nadační fond pomohl částkou více než 200 milionů korun.

„Kapka naděje pomáhá ve více než 50 nemocnicích po celé republice. Za 22 let svého působení financovala Nadace nákup více než 500 lékařských přístrojů, realizoval přes 200 projektů v oblasti psychosociální péče a podpořil 3 vědecké výzkumy v oboru hematologie a onkologie. I kdyby naše činnost pomohla zachránit jen jediný život, tak to stojí za to. Velmi náš proto těší podpora značky Dettol a jsme vděční za to, že ve firemním sektoru máme silné partnery, kterým leží na srdci pomoc těm nezranitelnějším,“ doplňuje zakladatelka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová.

63205176a3f30obrazek.png
*Nevztahuje sa na volně prodejný lék DETTOL 0,2 % Antiseptický sprej 100 ml.
632051414081aobrazek.png

Reklama