Chcete umístit vaše dítě v létě na zábavný tábor, kde se vyučuje angličtina?? Pak máme pro vás zajímavý tip na tábor, který pořádá známá jazyková škola The Bell School pro děti.  

 

Jazyková škola The Bell School připravila na letošní prázdniny „Pohádkový letní tábor s výukou angličtiny“. Výuka bude probíhat každý den v dopoledních hodinách hravou formou a vyučovat ji budou kvalifikovaní čeští učitelé naší školy. Ti zároveň připraví i bohatý program.

 

    Kromě vyučovacích hodin budete mít možnost prokázat své jazykové znalosti i během dne, protože tábora se opět zúčastní několik dětí ze Švédska, které neumí česky.

 

    Odpoledne a večer budeme hrát různé hry, soutěže, chodit na borůvky apod. Chystáme velkou táborovou „bojovku“ Barry Potterbell, čeká nás Čertovský výlet, na závěr budeme mít Zámecký bál.

 

    Tohoto tábora se můžete zúčastnit, pokud jste ve věkové kategorii 6-11 let. Můžete sebou vzít i kamaráda či kamarádku, kteří do naší školy nechodí, ale kteří mají zájem naučit se trošku anglicky.

 

    Tento tábor se bude konat od 1. 7. do 11. 7. 2004 v penzionu Na Mýtinách v Harrachově. Pokud chcete, můžete si jej prohlédnout na adrese www.opa.cz/mytiny.

 

    Cena tábora je 7 600,-Kč včetně 5% DPH a zahrnuje ubytování, plnou penzi + pitný režim (strava 5krát denně + 2.večeře pro hladové), cestu, výuku angličtiny + všechny učební materiály, výlety apod.

 

    Pokud máte zájem a chcete s námi jet, prosím přihlaste se osobně nebo telefonicky v kanceláři školy, a to nejpozději do 15. 3. 2004. Počet míst je limitovaný. Pokud by vás tato letní aktivita zajímala, kontaktuje sekretariát školy, kontakty najdete zde: www.bellschool.cz

 

Reklama