Slavíte Den dětí? Pokud ano, tak tento náš tip je určen všem, kdo ho chtějí skvěle oslavit! 1. červen je každoročně svátkem všech dětí a musí být pořádně barevný. Oslavte dětský den v přírodě s kapsou plnou bonbonů nimm2.

Bonbony nimm2 jsou nejen chutné, ale navíc obsahují 7 základních vitaminů, čímž se liší od ostatních cukrátek. Získají si vás svojí ovocnou chutí i originálními tvary!

nimm

Bonbony nimm 2 nabízí různé druhy bonbonů, podle toho, na které zrovna máte chuť. Žvýkací bonbony nimm2 soft (sladké a kyselé) jsou měkké bonbony s ovocnou šťávou uvnitř, která se vám po rozkousnutí rozlije po jazyku.

S želatinovými nimm2 Smillegumi (ovocné, jogurtové, kyselé a nově jogurtovo-ovocené) si můžete užít spoustu zábavy skládáním legračních obličejíků. Děti milují sladkosti a pokud je chcete potěšit na Den dětí, nezapomeňte na nimm2.

Oslavte tedy Den dětí, užijte si zábavy a dejte dětem dárky, ze kterých budou mít radost. Věřte, že balíček s bonbony nimm2 jim určitě zvedne náladu, jejich oči budou svítit radostí.

Jak Den dětí slavíte? Napište nám o tom!

Reklama