babypointČas slunných dnů a dovolených je tady! Má již vaše ratolest na cesty kufřík nebo cestovní tašku? Vždyť i takováto malá drobnost děti náramně potěší, budou si totiž moci zabalit samy! Prakticky řešenou tašku nebo kufřík na kolečkách přitom užijí jak při cestách za babičkou a dědou, tak na dovolených či akcích pořádaných školkami a školami. Stylové a prakticky řešené doplňky pro děti zahrnuje sortiment německé značky Lässig, kterou na český trh exkluzivně dováží česká firma Babypoint. Podívejme se dále na pár vybraných nezbytností a pomůcek, které by se vám a dětem na cestách mohly hodit. Produkty Lässig neobsahují PVC, AZO barviva, kadmium ani ftaláty.

www.lassig-fashion.cz a www.babypoint.eu

 4x tip značky Lässig z řady 4KIDS

Kapsář na dětské poklady v autě

babypointCar Wrap-to-Go značky Lässig má přehledně rozdělené kapsy, do kterých se vejde spousta dětských pokladů. Dvě kapsy jsou zapínací, další přihrádka průhledná, vyzdvihněme ještě držák na láhev. Kapsář se jednoduše připevňuje na zadní část sedadla spolujezdce. V nabídce je několik motivů. Prodává Babypoint za doporučovanou cenu 770 Kč.

Kufřík jako pro dospěláky

babypointKufříky Trolley značky Lässig mají prostornou hlavní přihrádku včetně utahovacích popruhů. Nechybí přední kapsa na zip, výsuvné držadlo, vnitřní síťovinová kapsa, jmenovka. Kufřík má rozměry 29,5 x 19,5 x 46 cm a váží 2,00 kg. V nabídce jsou dva typy kufříků (druhý má navíc postranní ucho a stahovací kapsu) s výběrem motivů.

Sportovní taška na cesty i tréninky

babypointDětská sportovní taška Mini Sportbag značky Lässig má kromě hlavní a postranní přihrádky ještě síťovinovou kapsu a malou kapsičku na zip. Samozřejmostí je přídavný ramenní popruh. Rozměr tašky: 40 x 25 x 29 cm, hmotnost: 0,56 kg. V nabídce je v holčičích i klučičích motivech, ve vybrané barvě lze pořídit i celý set, který kromě tašky obsahuje ještě kosmetickou tašku a batůžek. Doporučovaná prodejní cena tašky: 920 Kč.

Kosmetická taštička pro malé slečny

babypointK úplné dokonalosti chybí už jen kosmetická taštička Mini Washbag. Lässig nabízí dvě varianty.  Jednak klasickou na zip s rozměry 21 x 10 x 16 cm a dvěma vnitřními kapsičkami ze síťoviny, druhá varianta s rozměry 20 x 6,5 x 15 cm je určena pro starší děti a nabízí propracovanější vnitřní členění. Mladé slečny určitě uvítají možnost zavěsit si otevřenou kosmetickou taštičku v koupelně na háček.

Dále by se mohlo hodit …

Autosedačka se zvýšenou boční ochranou

http://www.babypoint.eu/colors/zoom/1254.jpg

babypointPod označením Zenith se skrývá univerzální autosedačka váhové kategorie 9–25 kg. Je vybavena pětibodovými pásy s centrálním nastavením, které lze prostřednictvím čtyř výškových pozic přizpůsobit výšce dítěte. Autosedačka značky Babypoint navíc disponuje vylepšenou ochranou pro případ boční kolize. Dojde-li k nárazu, boční štíty přenášejí část energie do zadní části korpusu, což zabraňuje přenosu tlaku na dítě. Doplňme 5 poloh sklonu opěradla, podhlavník a omyvatelné polstrování. Doporučovaná prodejní cena 2.620 Kč, v nabídce jsou 4 barevné varianty.

Golfové hole Lotus se spojenou rukojetí

babypointGolfky Babypoint Lotus mají praktickou spojenou rukojeť, která u golfek není obvyklá. Zajistí však lepší stabilitu a ovladatelnost, zároveň si kočárek ponechává jednoduchý a skladný systém skládání. Základem je lehká hliníková konstrukce. Kočárek má sklápěcí boudičku, díky které není zapotřebí dokupovat slunečník, dále nánožník, madélko, košík a integrovanou moskytiéru v zadní části boudy. Nechybí možnost polohování zádové a nožní opěrky. Doporučovaná prodejní cena 4.390 Kč, výběr je možný ze čtyř barev.

Spinkání ve svém i na cestách

babypointCestovní postýlka Sally s rozměry lůžka 117 x 56 cm a nosností 15 kg nabízí nadstandardní provedení. Postýlka je vybavena polohovatelným závěsným lůžkem s možností zešikmení polohy, přebalovacím pultíkem s kapsou a hrazdou s hračkami. Neobvyklým a zároveň velmi užitečným doplňkem postýlky jsou rolety na bočních síťovaných stranách. Nastane-li čas spánku, stačí na bocích roletu spustit a interiér postýlky se rázem promění do příjemného přítmí. S postýlkou Sally tak již nemusíte řešit místo, kde miminko přespí, kde ho přebalíte, po vykoupání obléknete či kde si jen bude spokojeně hrát. Samozřejmostí je boční výlet na zip, cestovní matrace a přenosná taška na složenou postýlku. Prodává Babypoint za cenu 2.620 Kč.

Pro brášku nebo sestřičku

babypointSe stupátkem za kočárek Corado od Babypointu už nebudete muset poslouchat dobře známou větu „Mamííí, mě bolí nožičky!“ … Stupátko lze díky nastavitelné výšce i šířce připevnit k většině kočárků i golfových holí. Budete-li potřebovat překonat terénní nerovnosti nebo nastoupit do metra či tramvaje, stupátko pomocí popruhu jednoduše zavěsíte na rukojeť kočárku. Nosnost stupátka je 30 kg. Doporučovaná prodejní cena 1.150 Kč.

babypointVíce informací o produktech značky Lässig a Babypoint najdete na www.babypoint.eu a www.lassig-fashion.cz. Navštívit můžete také FB https://cs-cz.facebook.com/babypoint.cz s aktualitami.

Reklama