Máte doma školáka, který udělal nějaký dobrý skutek? Přihlaste ho do projektu Dětský čin roku, a třeba se právě váš potomek stane vítězem již 13. ročníku. Stačí navštívit některou ze zábavních, kulinářských a sportovních akcí pro rodiny v Praze nebo v některém ze tří moravských měst, kde bude mít letos Dětský čin roku svůj stánek. Potkat se budete moci i se známými osobnostmi jako Aleš Háma, Jitka Čvančarová nebo Jiří Ježek, kteří projekt podporují.

Dětský čin roku pořádá společnost Whirlpool ČR. Podporuje tak konání dobra mezi dětmi a malé hrdiny za jejich pomoc lidem i přírodě oceňuje. Od dubna se do soutěže mohou přihlásit všechny obětavé a odvážné děti osobně na některé z jedenácti partnerských akcí. Stačí na stánku Dětský čin roku sepsat nebo rovnou odevzdat pravdivý příběh o vlastním dobrém skutku nebo o skutku kamaráda či kamarádů.

cin

„Osobní návštěva stánku Dětského činu roku je nejsnazší možnost, jak se do naší soutěže přihlásit. Dětem i rodičům vše vysvětlíme a dáme jim potřebné věci k sepsání příběhu. Z rodinné výpravy za zábavou, dobrým jídlem či sportem tak mohou vzejít noví dětští hrdinové, kteří budou v konání dobra inspirovat své vrstevníky i dospělé,“ říká Alžběta Suchanová, PR manažerka projektu Dětský čin roku.

Kdy a kde stánek Dětského činu roku letos ještě najdete?

  • Prague Food Festival

Datum: 26. – 28. 5. 2017

Místo: Vyšehrad, Praha

  • Den s Městskou policií hl. m. Prahy

Datum: 1. 6. 2017

Místo: ZOO Troja, Praha

  • Garden Food Festival Ostrava

Datum: 10. – 11. 6. 2017

Místo: Areál Dolní Vítkovice, Ostrava

  • Setkání s policií

Datum: 17. 6. 2017

Místo: PVA Letňany, Praha

  • Bikeclinic Cup

Datum: 30. 7. 2017

Místo: Praha-Letňany

  • Foodparade

Datum: 26. – 28. 8. 2017

Místo: Zámek Troja, Praha

  • Garden Food Festival Zlín

Datum: 2. – 3. 9. 2017

Místo: park u zámku, Zlín

  • Sporťáček

Datum: 9. 9. 2017

Místo: Hamr Braník, Praha

  • Bikeclinic Cup

Datum: 17. 9. 2017

Místo: Praha-Točná

cin roku

Hrdinské příběhy mohou děti do projektu zasílat také prostřednictvím webových stránek www.detskycinroku.cz nebo na adresu P. O. Box 96, Praha 74, 170 04, a to až do 30. září 2017. Soutěží se v celkem sedmi kategoriích: Záchrana lidského života (partnerem je ŠIK – Školní informační kanál), Pomoc ostatním, Kolektivní pomoc, Pomoc přírodě (partnerem je Rádio Junior), Dobrý nápad, Pomoc n@ netu (partnerem je Seznam.cz) či Pomoc starším lidem, kterou zaštiťuje hlavní partner projektu Nadace AGROFERT.

Autoři vítězných příběhů získají za odměnu věcné dárky od partnerů projektu a šek v hodnotě 10 000 Kč pro svou školu na nákup školních pomůcek. Odměnou bude také nevšední zážitek při slavnostním vyhlášení nových dětských hrdinů 7. prosince 2017 na Staroměstské radnici v Praze, kterého se účastní VIP patroni jednotlivých kategorií.

deti

Proto neváhejte a navštivte s rodinou stánek Dětského činu roku na některé z uvedených akcí. Těšíme se na setkání!

Reklama