Zahradní nástroje pro malé děti nabízí značka Fiskars v řadě MyFirstFiskars. Nástroje jsou vytvořeny pro malé ruce kreativních dětí. Jedná se o skutečné vysoce kvalitní nástroje, které dětem umožní objevovat svět kolem nich. Skutečně kopou, zametají a hrabou, mají dlouhou životnost a díky pestrým veselým barvám jsou snadno vidět a těžko se ztratí, bez ohledu na to, jakých dobrodružství se zúčastní.

6482e5c8bb892obrazek.png

Zahradničení je hračka, i pro malé zahradníčky. A také zábava!

Hrabat se v zemi na zahrádce je ještě větší zábava, když na to máte vlastní hračky. Řada nástrojů MyFirst Fiskars zahrnuje lopatky dokonalé pro stavění hradů z písku i zahradní nástroje, se kterými mohou děti pomáhat na zahradě rodičům.

Děti si zamilují kopání, nabírání, setí a zametání pomocí sady nástrojů Fiskars MyFirstFiskars Cultivating, která obsahuje čtyři skutečné a vysoce kvalitní nástroje určené právě pro ně. Zahradní nářadí MyFirstFiskars je navrženo tak, aby vyhovovalo malým rukám a velkým představám, protože dětství by mělo být plné drobných brouků, zkroucených bahenních tunelů a fantastických každodenních dobrodružství.

6482e5db866b4obrazek.png

Zednická lžíce a kypřič mají dlouhé rukojeti pro více úchopů, zatímco kultivátor má také robustní palce pro kypření a provzdušňování půdy. Lopata s velkou hlavou usnadňuje použití dvou rukou při pohybu a urovnávání půdy a malý kartáč má silné a pružné štětiny pro zametání a čištění cest, malých prostor a dalších.
Náčiní je vyrobeno z odolných materiálů vyztužených vlákny, každý nástroj má také jemné, měkké rukojeti, extra velký otvor pro zavěšení pro uložení a zábavné jasné barvy vybrané skutečnými dětmi, díky nimž je lze snadno spatřit a těžko se ztratí – bez ohledu na to, kam jejich dobrodružství vedou!

Podívejte se na video:

Jaké máme pro vás tipy na konkrétní nástroje, které se budou líbit vašim dětem?

Reklama