Milá redakce a čtenářky,
Majdalenin příspěvek o vnučce mě přiměl k sepsání několika dětských "vejšplechtů" mé dcery Markétky z doby, kdy jí byly asi 4 roky. Třeba vám taky přivodí úsměv.

První případ je trochu podobný tomu Majdaleninu. V obuvi jsem dceři zkoušela nové boty. Jak jsem se k ní sehla, bodlo mě v kříži a trochu jsem hekla. Markétka: "Maminko, tebe bolí záda?" Já: "Trochu ano." A teď pronesla malá hlasitě k obveselení dalších zákazníků: "Tak si kup KOSMODISK!"
Já mám jen mlhavou představu, oč se jedná, dceři je to, zdá se, zcela jasné. Není nad TV reklamu.

Babička si zvrkla nohu a přivodila si výron v kotníku. Měla s Markétkou něco v plánu, ale musela to kvůli úrazu zrušit. Malá to okomentovala: "Babička nemůže, má ZBRKLOU nohu."

Markétka měla kolo s přídavnými kolečky, takže kde zastavila a slezla, zůstalo kolo stát ve vzpřímené poloze. Pak dostala koloběžku. Když jí několikrát při parkování upadla, přišla za taťkou: "Tatínku, oprav mi koloběžku, ona mi nestojí!" Taťka zachoval kamennou tvář: "No a to ti teď opravím kolo, že ti taky nebude stát!" - a odmontoval přídavná kolečka. Markétce je teď o rok víc, na kole jezdí jako čert a už jí nepadá.

Všechy moc zdraví Winnie the Pooh


Posílám Vám obrázek mé dcery z výletu asi před čtyřmi lety.
Dnes už je to skoro dvanáctiletá slečna, takže takhle už by se fotit nedala.
Moc ráda se pořád dívá na některé pohádky a nejraději má takové, ve kterých jde někdo do světa s ranečkem přes rameno.
A tak se inspirovala a dala si přes rameno alespoň tričko.
 
Ještě dnes spolu občas chodíme na procházky, kterým ona říká "průzkumy", a raneček nechybí; ovšem tentokrát už pravý - s buchtama!!!
Hája 
 
 
 

Oběma čtenářkám děkuji. Obě mají šanci vyrát knihy.
A vy máte také šanci:


Jsem do tebe blázen - Jennifer Crusie (Začnete-li číst knihy Jennifer Crusie, dopadnete jako její hrdinové: Zamilujete se.)

Nejkrásnější růže - Nora Roberts, Jill Gregory, Ruth Ryan Langan, Marianne Willman (Legendy, kouzla, stateční rytíři a krásné panny, ale hlavně a především láska. Čtveřice nových příběhů od autorek romantické povídkové knížky Byl jednou jeden Hrad )

Kouzla milují žár mého těla - J. D. Robb, Susan Krinald, Maggie Shayne, Laurel K. Hamilton (Čtyři zcela nové, okouzlující příběhy od uznávaných autorek amerických bestsellerů)

A za co je můžete získat? Za své příběhy, za své zajímavé žádosti o radu, za vtípky a fotky s duší a příběhem z vašeho fotoaparátu. Dnes nemáme žádné konkrétní téma, dnes můžete posílat cokoliv.

redakce@zena-in.cz

 

A nezapomeňte - v 10:00 začala týdenní věrnostní soutěž o 5 000 Kč

Můžeš vyhrát i TY