na1.jpg
Stolní nádobí v krásném designu pro děti už od 6 měsíců, které je vyrobené s ohledem na životní prostředí, nabízí německá firma Lässig, jejíž produkty dodává na český trh firma Babypoint.

Nové kolekce Tiny Farmer a Garden Explorer jsou stejně jako předchozí řady dětského nádobí Lässig vyrobené s ohledem na ekologii. Nádobí nově zdobí malované obrázky zvířátek a zahradních motivů.
na4.jpg

Hrnečky, misky, talířky i lžičky od firmy Lässig jsou vyrobené výhradně z přírodních materiálů. V minulosti firma na českém trhu představila například bambusové nádobí, nově se skládá ze 30 procent z celulózy a 70 procent tvoří polypropylen. Nádobí je bez BPA, výborně padne do dětských rukou a je velmi lehoučké. Aby nesklouzly ze stolu na zem, mají talířky, misky i hrnečky na spodní straně umístěný silikonový kroužek.
na2.jpg
Malým stolovníkům můžete z nových kolekcí nádobí Lässig pořídit startovací hrníček s pítkem a dvěma oušky, klasický hrneček, misku, talířek a lžičky. Z nabízených kousků můžete zakoupit jednotlivé kusy, ale i kompletní sady nádobí. Můžete jej mýt bez problému v myčce a nejednoho rodiče určitě potěší, že ho lze dávat i do mikrovlnné trouby, na maximální výkon 400 W. V kolekci Tiny Farmer si můžete vybrat nádobí s motivy zvířátek v přírodní (Natural) či modré (Blue) barvě, kolekce Garden Explorer obsahuje jídelní sady pouze v přírodní (Natural) barvě.
na3.jpg
Německá značka Lässig je lídrem v prodeji doplňků pro maminky a děti v západní Evropě. Jejich výrobky se vyznačují velmi vysokou úrovní zpracování a také praktičností, díky které si výrobky této značky oblíbili zákazníci ve více než padesáti zemích světa. Materiály se vyznačují nejen špičkovou kvalitou a odolností, ale také ekologičností a nadčasovým designem.
Foto: Lässig
608288bf1be9bobrazek.png

Více informací na:

Reklama