Rýma je pro malé děti a jejich rodiče velmi obtěžující. Špatně se jim dýchá. Některé neumí dobře smrkat. Ucpaný nos je trápí přes den a v noci jim brání ve spánku. Nachlazení a rýma postihuje děti až 8x do roka - výrazně více než dospělé.
5c7d49bc93b02obrazek.png


Proč má dítě rýmu tak často?
 Viry vyvolávající nachlazení se snáze uchytí na sliznicích dítěte, jež dosud nemá plně zralý imunitní systém. Ochrana před škodlivými mikroorganismy (patogeny) není dostatečně funkční, a proto mohou viry vyvolávající běžné nachlazení snadno proniknout nosní sliznicí dítěte a způsobit rýmu.

Děti navštěvující školky jsou vystaveny zvýšenému riziku přenosu infekce od ostatních dětí, protože si často vkládají hračky či ruce do úst, hrají skupinové hry apod. Viry nachlazení se zpravidla přenáší kapénkovou infekcí při mluvení, kýchání či kašlání. Mohou být rovněž přenášeny některými povrchy, kde se dokáží uchytit.

Imunita je důležitá
Sliznice nosu u dětí zajišťuje významnou imunitní funkci. Pokud je nepoškozená, nepropouští škodlivé mikroorganismy (patogeny) dále do dýchacích cest. Pokud není plně funkční mohou tyto viry proniknout do nosní sliznice, kde se množí. Organismus na to reaguje zvýšeným prokrvením nosní sliznice a tvorbou většího množství hlenu. Sliznice oteče, je podrážděná. Nos se ucpe a bolí. Dětem se špatně dýchá, což je problém především v noci.

Rychlá úleva
Citlivou a účinnou pomocí, která zprůchodní ucpaný nos dítěte je nasic® pro děti. Díky své speciální kombinaci 2 účinných látek xylometazolinu a dexpanthenolu rychle uvolňuje překrvený nos dítěte a urychluje hojení podrážděné nosní sliznice. Díky uvolnění nosu tak děti mohou přes noc načerpat síly na nové zážitky!
nasic® pro děti byl speciálně vyvinut pro potřeby dětí, respektuje jejich specifika. Je určen pro děti od 2 let věku. Obsahuje stejně vysokou koncentraci hojivého dexpanthenolu jako varianta pro dospělé. Liší se v dávce xylometazolinu, která je pro děti adekvátně věku nižší.

nasic® pro děti - speciálně vyvinutý pro citlivé dětské nosíky
5c7d49ca9eeadobrazek.png

nasic® pro děti se speciální kombinací 2 účinných látek xylometazolinu a dexpanthenolu v dávkování vhodném pro děti

  • rychle uvolňuje ucpaný nos
  • zlepšuje dýchání již po několika minutách
  • a urychluje hojení podrážděné dětské nosní sliznice


Tímto způsobem zajišťuje nasic® pro děti rychlou úlevu od rýmy i u dětí! Jedná se o léčivý přípravek
 Více informací najdete na https://www.nasic.cz/childrens-rhinitis.html

Reklama