Unikátní projekt, při kterém se děti učí správnému držení těla, nacvičují zajímavé choreografie, absolvují profesionálnímu focení a setkávají se s osobnostmi z módní branže.

Letní soustředění je vhodné i pro naprosté začátečníky, kteří pak mohou od září pokračovat navštěvováním Modelingové školy Rose Pose.

obrazek.png

Třídenní soustředění probíhá v krásném prostředí Lipenské přehrady v Černé v Pošumaví v termínu 29. až 31. 8. 2019 a je zakončeno módní přehlídkou na proslulé pláži Windy Point.

Hlavním cílem je smysluplně naplňovat volný čas dětí a teenegerů, ukázat jim správný zdravý směr v oblasti stylu, módy, kosmetiky a lifestylu, a především vychovávat mladé dámy a gentlemany.

5d26edd17df76obrazek.png

Více informací a reference rodičů naleznete zde.

A my máme pro vás připravenou soutěž o modelingový workshop v hodnotě 3 900 Kč pro jednoho z vás! Soutěžit můžete zde.

5d26edb64fc6cobrazek.png

O Agentuře Verona

Modelingová a eventová agentura Verona funguje na trhu již od roku 2008. Věnuje se aktivnímu vyhledávání tváří pro modeling, disponujeme vlastní databází hostesek a promotérů a s nadšením se stará o event marketingové aktivity klientů. Díky mnohaletým zkušenostem nabízí klientům dokonalý servis a projekty propracované do posledního detailu. Preferuje dlouhodobou spolupráci, a proto odvádí práci tak, aby se ze zákazníků stávali přátelé.

5d26edf937eb8obrazek.png

Reklama