Prázdniny se překulily a zase nás čeká spousta běžných starostí. Škola, práce... Děti přijedou rozdováděné a my je budeme muset trošku srovnat „do latě“, aby si nezadělaly na nějaký průšvih hned na začátku školního roku.

 

Ale to všechno až pozítří. Dnes a zítra jsou ještě prázdniny. A tak by se docela hodilo jejich závěr trošku oslavit, co říkáte?

 

Dnes si zde tedy budeme vzájemně dávat tipy na dětské oslavy konce prázdnin, prvního dne ve škole, narozenin atd. Pište, jak takové oslavy probíhají u Vás, co chystáte za pamlsky, koho zvete či nezvete... a hlavně, pokud se na nějaké takové oslavě stalo něco opravdu veselého či nepředvídatelného, nezapomeňte se o to podělit s ostatními čtenářkami. Moc se těším na všechny vaše příběhy, recepty, nápady….

 

A budu také rozdávat dárečky. Odpoledne vyhodnotím jeden Váš čtenářský příběh, který odměním rtěnkou značky ORIFLAME a stíny téže značky, po poledni se můžete těšit na soutěž, ve které můžete vyhrát tekutý prací prostředek a navíc ještě vyhlašuji soutěž pod článkem Sedm dní v Egyptě. Pokud pod něj napíšete nějaký smysluplný příspěvek, můžete být vylosována a vyhrát balíček s překvapením.

 

redakce@zena-in.cz

 

Krásné úterý všem přeje

Reklama