Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. Humorně a dokonce s vlastními ilustarcemi naám ho podala čtenářka s nickem enka1

Dětské karamboly jsou situace, při kterých tuhne i impotentům. O karambolech svých dětí nemůžu psát, ještě teď bych si zničila klávesnici třasem svých, dnes už skoro stařeckých, kloubů u prstů.

Radši tedy ke karambolům vlastním. Byla jsem dítě celkem ohebné a tak jsem z hrůzně vypadajících situací vyvázla jen s pár modřinami.

karamboly

K obrázku 1. - Sedím na parapetu u okna a mávám mamce, která se vrací z nákupu. Smekám se a matka najednou vidí jen třepající se nožku. Druhá je zaklesnuta v díře parapetu, hlavička se mi klimbá asi 10cm nad podlahou.  Mamka získává svou barvu, až když ji žádám, aby mě vysvobodila (cca 4roky).

K obrázku 2.- Jsme na plovárně. Běžím od bazénu k dece a levou nohou zapadám do jediné díry. Setrvačnost žene tílko vpřed, lýtková kost naštěstí drží a pruží. Seběhnuvší se lidé křísí jen mé rodiče(cca 5let).

K obrázku 3. - Jsem už velká holka, zaspala jsem na praxi. Půjčuju si bráchovo kolo a spěchám. Na křižovatce se dostává taška mezi vidlici a dráty předního kola. Kotoulem hodným paragána se dostávám k protějšímu chodníku. V dnešním provozu bych asi nepřežila (cca 16 let).

To snad stačí, ne?                   enka1

To byl vynikající výkon s názornou ilustrací. A ty karamboly byly docela "husté" řečeno mluvou dnešní omladiny.

Máte také nějakou příhodu, milé žaeny-in? Natloukli jste si, nebo naopak vyvázly bez šrámu jako enka1? Měla jste jako dítě štěstí, nebo spíš pech? A co karamboly vašich dětí? Svěříte se s chvílemi, kdy vám tuhla krev žilách? Jak to dopadlo?

napište na redakce@zena-in.cz

Reklama