oNáš seriál s dětskými horoskopy dnes pokračuje: Máte doma Vodnáře? Máte o zábavu postaráno!

Patrně se bude již od útlého věku pokoušet pokořit nějaký vrchol, vykonat něco, co jiný nevykonal, a podobně.

Jde-li o holčičku, budete denně řešit anabázi: „Tohle si do školky na sebe vezmu, a to ne... přesně tuhle čepici chci mít k této sukni...“ a tak dále.

Bude mít domeček pro barbíny ve stylu, který by jí záviděla nejedna celebrita. Možná sama navrhne svůj pokojíček a vám garderobu.

Mezi Vodnářkami je mnoho módních návrhářek, kontroverzních vizážistek i architektek.

Nebojí se experimentů jak v životě, tak i v oblékání či bydlení.

  • Kým je?

Ať je Vodnář velký, nebo malý, jeho nevětším zájmem je svět. Svět zážitků, dobrodružství a poznání.  Je revolucionářem, který miluje pokrok, a většinou se nebrání změně. Velice rychle přemýšlí a je bystrý. Mnohdy ale podceňuje učení, které ho netěší. Vodnář není důsledný, ale paradoxně mu dělá dobře, když druzí jsou.

  • Čím vyniká?

Vodnář není zpátečník, který není přístupný rozumnému slovu. Je ale těžko uchopitelný. Stále je v pohybu, i duševně. Jeho pozornost se obrací k zážitkům a tomu, co ještě nezkusil. Patrně ho budete permanentně odněkud sundávat nebo lovit. Rád riskuje. Vyniká v komunikaci.

  • Co po něm nechtějte?

Nesvazujte Vodnáře. Jakmile bude mít pocit, že něco musí, bude hledat způsob, jak to nedělat, a to i v případě, že je to pro něho dobré. Vodnář se bytostně bojí ztráty svobody. Nechtějte po něm opakování stejných úkonů.

  • Jak vás vidí?

Jako něco, s čím žije. Bude milý, zábavný, hovorný a veselý. Chce ve vás vidět parťáka do nepohody, který ho nesvazuje. Může ve vás vidět vzor. Dívá se novýma očima, a tak na vás bude hledat to, co ještě nezná.k

  • Jaký volit přístup?

Dejte mu pocit svobody a dojem, že rodina je jeden velký zábavní podnik. Nesmí se nudit, jinak vymyslí nějakou lumpárnu.

Potřebuje podněty, nové zážitky, výlety, návštěvy a hlavně možnost volného pohybu. Určitě bude sportovní typ.

Vaše malá Vodnářka si jistě nejlépe vyhraje s nůžkami a vašimi šaty, s korálky a domečky, které bude doplňovat originálními nápady.


Včera jste si mohli přečíst o malém Kozorohovi ZDE.

Zítra připluje Rybí potěr. :-)

Reklama