Zařizujete, rekonstruujete, nebo plánujete dětský pokojíček? Hodláte dětský pokoj proměnit ve studentský? Pak vás možná budou zajímat nové trendy a uvítáte inspiraci.

dětské pokoje

dětské pokoje

Interiérový design, nábytek, materiály a barvy jdou stále dopředu a nové trendy se nevyhýbají ani dětským a studentským pokojům. Pryč jsou doby, kdy jsme si vystačily s nábytkem, který dosloužil někde jinde. Děti chtějí bydlet moderně a nové trendy přijímají s radostí a mnohem pružněji, než my dospělí. Chtějí trávit čas v prostředí, které je plné barev, ale dá se snadno proměňovat. Dávají přednost zářivým odstínům a nebojí se smělých kombinací. Spousta úložního prostoru jim nejen uvolní plochu na hraní, ale pomůže udržet pokoj uklizený.

dětské pokoje

dětské pokoje

Nábytek a veškeré zařízení je velmi jednoduché a snadno kombinovatelné. Upouští se od barevných stěn, dominuje bílá, aby vynikly zářivé barvy nábytku, nebo doplňků. Interiér tak získá větší variabilitu a umožňuje rychlou proměnu prostoru, aniž byste musely nakupovat nový nábytek.

dětské pokoje

dětské pokoje

Podívejte se na inspirativní ukázky z nábytkářského veletrhu. Pozvěte své děti i omladinu k monitoru a vyslechněte si jejich názor.

dětské pokoje

dětské pokoje

Já osobně bych si vybrala, a to jsem poměrně konzervativní. Líbí se mi jednoduchý nápad s barvami, který by se dal uplatnit i v ostatních částech bytu. Některé barevné kombinace mi přišly opravdu neobvyklé, o to však zajímavější.

dětské pokoje

dětské pokoje

Co vy na to? Jak se vám líbí nové trendy v dětských a studentských pokojích. Našla jste si inspiraci?

Zdroj: EXX

Čtěte také:

Reklama