Tříletý syn rád obšťastňuje sousedy svými rozumy, a tak jsme se v minulých týdnech dozvěděli tyto dvě hlášky:

1. Na terase našel šroubek a podávaje ho sousedovi, prohlásil: "Tady máš šroubek a někam si ho zašroubuj!"

2. Občas ho sousedovic 13letá dcera Katka vezme ven na procházku a předevčírem na celý zahrady zahlásil, až se všichni v okolí zalomili
smíchy: "Až budu větší,  tak mě Katka a její kamaládka vezmou na plocházku a ony mě ukážou PRSA!"
(Nutno podotknout, že byl dlouho kojen a prsa u něj zůstala jako velký objekt zájmu :-))

Zdraví,


                  hblaziko


Milá redakce,

„výšplechty“ dětí jsou bezva a určitě jich každá máme od svých dítek celou sbírku. Já bych ráda přispěla se svou troškou do mlýna nikoli s „výšplechty“ dítka, ale své vlastní babičky. Moje babička je polské národnosti a ačkoliv tady žije od války, stále neslyší rozdíl, a tudíž ani nerozlišuje hlásky H a CH. V podstatě celý život pracovala jako tlumočnice z češtiny do polštiny a francouzštiny a ve své nejproduktivnější době nevěděla co dřív. Jednou jí volali z agentury, pro kterou často tlumočila, ale protože opravdu nestíhala, odmítla je slovy: „Nezlobte se, nemohu tlumočit, ohrnuly mi chlasivky!“

Přeji všem krásný den!

Ivana Vernerová


Jak Ivaně, tak hblaziko děkuji. Hezky jsem se tu od srdce zasmál.

I vy ostatně soutěžíte o knihy:

Jsem do tebe blázen - Jennifer Crusie (Začnete-li číst knihy Jennifer Crusie, dopadnete jako její hrdinové: Zamilujete se.)

Nejkrásnější růže - Nora Roberts, Jill Gregory, Ruth Ryan Langan, Marianne Willman (Legendy, kouzla, stateční rytíři a krásné panny, ale hlavně a především láska. Čtveřice nových příběhů od autorek romantické povídkové knížky Byl jednou jeden Hrad )

Kouzla milují žár mého těla - J. D. Robb, Susan Krinald, Maggie Shayne, Laurel K. Hamilton (Čtyři zcela nové, okouzlující příběhy od uznávaných autorek amerických bestsellerů)

A za co je můžete získat? Za své příběhy, za své zajímavé žádosti o radu, za vtípky a fotky s duší a příběhem z vašeho fotoaparátu. Dnes nemáme žádné konkrétní téma, dnes můžete posílat cokoliv.

redakce@zena-in.cz

Kdo vyhrál se dovíte dnes večer. V 19.00 zveřejníme poslední novinku s výherci.