Cítíte se ospalí, bez energie a trpíte neustálou zimou? Proměnlivé počasí může způsobit častá onemocnění v podobě chřipky, rýmy či horečky. Imunitní systém bychom v tomto období měli hýčkat a poskytnout mu vše, co potřebuje. Vyzkoušejte pomocníky z rostlinného a živočišného světa, kteří posílí tělesnou schránku a nastartují imunitní systém. Bude–li mít vaše tělo dostatek vitamínů, minerálů a dalších životně důležitých prvků, nemá důvod strádat.  Ba naopak, stane se přirozeně odolnějším, což představuje tu nejlepší prevenci před oslabením organismu.

aloe

Řada z nás prevenci podceňuje…

V praxi nám ale právě ona může zachránit život. Nesouvisí pouze s lehkými virózami, ale existují mnohem závažnější choroby (kardiovaskulární systém, onkologická onemocnění), u kterých je prevence nepostradatelná. Že je infarkt a rakovina jedním z největších strašáků Čechů, potvrzuje i Prim. MUDr. Tomáš Kampe: „Na srdečně - cévní choroby ročně umírá zhruba 4 000 lidí, což představuje 53 % všech úmrtí v České republice a na rakovinu téměř 13 000.“

Životní styl nás ovlivňuje více než dědičné předpoklady

Myslíte si, že za váš zdravotní stav mohou převážně dědičné faktory? Omyl, podle statistiky Světové zdravotnické organizace (WHO) závisí naše zdraví z 51 % na životním stylu a dědičné predispozice se na nemoci podílejí pouze z 25 %. Z toho tedy vyplívá, že z více než poloviny můžeme ovlivnit svůj zdravotní stav tím, jak žijeme a jak se stravujeme.

Investujte do prevence…

 LR Health & Beauty vychází z faktu, že investice do prevence je jedním z pilířů zdravějšího a spokojenějšího života. Široký sortiment doplňků stravy klade důraz na nejvyšší jakost zajištěnou mezinárodními atestacemi a certifikací. Vlajkovou loď této německé společnosti tvoří již po několik let produkty z aloe vera.

Aloe vera = lékař v květináči

Ne nadarmo se přezdívá této všestranné bylině rostlina nesmrtelnosti. A malá pichlavá aloe si svůj název zasloužila právem. Skrývá se v ní přes 200 bioaktivních složek – od vitamínu A až po zinek. Ačkoli má léčivé schopnosti, je na rozdíl od klasické chemické léčby bez vedlejších účinků. Aloe vás tedy může hýčkat jak vnitřně, tak i zvnějšku…

 

A v čem je tak výjimečná?

  • Potlačuje záněty
  • Léčí rány
  • Posiluje imunitu
  • Zbavuje tělo odpadních látek – báječně se hodí k detoxikaci organismu
 

Co se skrývá v aloe

Vitamíny: A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, kyselina listová

Minerály: vápník, draslík, hořčík, sodík, měď, železo, zinek, mangan

Aminokyseliny: lysin, threonin, valin, methonin, izoleucin, fenylalanin, tryptofan, arginin, kyselina asparagová, serin, kyselina glutamová, glycin, alanin, cystein aj.

Enzymy: oxidáza, kataláza, amyláza, celuláza, lipáza, fosfatáza aj.

Steroly: kampesterol, lupeol aj.

Mono-polysacharidy: acemannan, arabinóza, glukóza, xylóza aj.

Nejčistší podobu aloe najdete v LR Drinking Gelech. Tyto koncentráty jsou vyrobeny z 89 % - 98,2 % čistého aloe vera gelu. Aloe vera typu Barbadensis Miller, ze které se tyto gely vyrábějí, patří mezi rostliny, u kterých jsou účinky prokazatelně vyšší. Během pěstování se nepoužívají umělá hnojiva ani pesticidy. Z každé rostliny se navíc sklízí ručně pouze šest listů 3x za rok. V Německu se potom čistý gel zpracovává dle certifikované receptury a mísí se například s květovým medem nebo s extrakty z nejrůznějších bylin.

 

Jak poznat ten správný výrobek z aloe?

  • Mějte na paměti, že nejúčinnější odrůda aloe je Barbadensis Miller
  • LR garantuje pouze zpracování čistého gelu z rostliny, nikoli zpracování rostliny i se slupkou, která obsahuje aloin se silně projímavými účinky
  • Gely a výrobky testují věhlasné organizace SGS Institut Fresenius a Iasc
  • Nakupujte LR Aloe Vera Gely pouze od certifikovaných LR poradců, jedině originální produkty LR jsou skladovány ve specializovaných prostorech a vždy jsou zákazníkovi prodávány jen ty nejčerstvější
  • Skladování v otevřených prostorech na přímém slunci může produkty znehodnotit a ovlivnit jejich účinky
  • Po otevření skladujte v lednici a ideálně spotřebujte do jednoho měsíce po otevření

Aloe vera Drinking Gel Freedom aloe

Vychutnejte si svobodu pohybu bez omezení! Aloe Vera Drinking Gel Freedom je přírodní produkt vyrobený z 88 % čistého aloe vera gelu z listů v kombinaci s kolagenem, chondroitinsulfátem, glukosaminsulfátem, vitamínem C a E pro pohybový aparát a funkci kloubů.

 

aloeAloe Vera Drinking Gel Honey

 Aloe Vera Drinking Gel s příchutí medu – obsahuje celých 90 % čistého aloe vera gelu + 9 % květového medu. Vznikl podle tradiční receptury františkánského mnicha Romana Zaga a představuje nejuniverzálnější drinking gel z celé produktové řady. Slouží k posílení imunity, podporuje látkovou výměnu a báječně se hodí pro detoxikaci organismu.

 

Aloe Vera Drinking Gel Peachaloe

Gel s nejvyšší koncentrací aloe vera – 98 %, díky ovocné chuti a absenci cukru je vhodný pro diabetiky a děti od 3 let.

 

aloeAloe Vera Drinking Gel Sivera

 Cenný kopřivový extrakt kombinovaný s 90% gelem z aloe vera a křemíkem - to je Aloe Vera Drinking Gel Sivera. Skutečný specialista na kardiovaskulární a cévní systém.