V poslední době je příroda a udržitelnost téma číslo jedna. A je to jen dobře. Kvitujeme, když se nějaká značka snaží o co nejpřirozenější složení. Je to důležité nejen pro ochranu přírody, ale i našeho zdraví. Pastu si dáváme do úst a občas se stane, že člověk při čištění zubů něco spolkne. Proto by rozhodně nemělo jít o chemický koktejl. V případě novinek od Signal to ovšem nehrozí. 

Značka Signal představuje novou řadu White Now Detox v recyklovatelné tubě bez papírové krabičky. Nová řada přináší složení z přírodních ingrediencí a poskytuje celodenní kompletní péči o vaše zuby. Jednou z hlavních složek je jíl využívaný v kosmetice zejména pro své detoxikační a bělicí účinky.

Jíl pro zachování krásy a mládí
Přírodní jíl byl významnou složkou v péči o celé tělo od nepaměti. Pro své blahodárné účinky jíl využívali již ve starém Egyptě. Výborné zkušenosti se šířily do celého světa a jíl se stal součástí směsí v léčebných procedurách. Ve středověku byl jíl velmi ceněn pro antibakteriální účinek.

Jíly byly pro své pozitivní působení na tělo používané v různých formách v léčitelství a při různých terapiích také v čínské medicíně a tibetské medicíně. Mezi jeho nejvýznamnější benefity patří účinek detoxikační, antibakteriální, hojivý, absorpční, energetický. Ženy si ho cenily zejména pro zachování krásy a mládí.

5eb1584fa6a78obrazek.png
Nová řada Detox nabízí dvě varianty zubních past, které vaše ústa osvobodí od nečistota a zajistí bělejší úsměv. Vylepšená technologie White Now okamžitě opticky vybělí vaše zuby až o 3 odstíny a složení z přírodních ingrediencí, šetrné ke sklovině a dopřeje zubům ochranu po celý den. Nové zubní pasty jsou vytvořeny na základě klinicky ověřené receptury, která obsahuje 94,5 % přírodních ingrediencí. Řada White Now Detox přichází v recyklované tubě určené k další recyklaci a bez krabiček pro snížení množství odpadu.

Varianta Signal White Now Detox Charcoal obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek zajistí každodenní detoxikaci vašich úst a napomůže odstranit skvrny a zažloutnutí zubů.

Druhá varianta Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena obou variant zubní pasty White Now Detox 75ml je 119,90 Kč. Vyzkoušejte tyto novinky s blahodárným jílem.
5eb159a91e337obrazek.png

Reklama