Zima dává organismu každoročně zabrat, a to nejen na těle ale také na kondici naší pleti. Střídání teplot, suchý vzduch ve vytápěných místnostech, nedostatek pohybu na čerstvém vzduchu a slunce i ne zcela příkladná strava – to vše se odráží i na kvalitě pokožky. Vraťte jí opět život a čerstvost a zkuste ji vzpružit prostřednictvím detoxu pleti – zvenku i zevnitř. Nově jej můžete vyzkoušet třeba na Klinice krásy Anděl.

Co je detox pleti?

klinika

Detox pleti můžeme pojmout globálně, tedy v rámci celkové očisty organismu, po které na jaře volá. Jedná se o změnu jídelníčku se zaměřením na dostatek zeleniny, ovoce a tekutin, díky kterým se z těla odplavují škodlivé látky, čímž prospějeme i samotné pleti. Zaměřit se můžeme ale také přímo na pokožku, a to specifickým ošetřením, které znovu nastartuje přirozené funkce pleti, odvede škodliviny ven z těla, redukuje otoky, rozjasní a omladí.

Kosmetické ošetření, které nastartuje pleť

klinika

„Detoxikační ošetření – lifting provádíme přístrojově, pomocí speciální hlavice, která zcela zjemní a vyhladí pokožku už po prvním ošetření,“ říká Alena Jírů, majitelka nové Kliniky krásy Anděl, která se specializuje výhradně na neinvazivní procedury. Ošetření spočívá v současném působení lymfatických a kosmetických tahů, které korigují otoky, detoxikují ošetřovanou oblast, zjemní a vyhladí vrásky. „Navíc zvyšuje mikrocirkulaci v podkoží a stimulaci kolagenových vláken, která přirozenou cestou vypínají povolené partie“, doplňuje specialistka. Současné kosmetické ošetření celou proceduru ještě zefektivní a zajistí tak péči i zvenku.

klinika

Výsledkem procedury je nejen viditelně lepší stav pokožky, ale také přirozený tvar obličeje bez otoků. Detoxikační ošetření pleti je tedy ideálním startem jarní sezony, který napraví to, co zima napáchala.

Reklama