Jogínské půsty, desetidenní detoxy, očistné kúry. Způsobů, jak dopřát tělu očistu, je skutečně mnoho. Ale víte, že neméně prospěšné je umožnit detox také naší pleti? Nechat ji čas od času odpočinout, poskytnout jí hloubkovou očistu a speciální péči? Pokud chcete své pleti dopřát kúru, která za pomoci sedmi léčivých bylinek a tří kroků péče pleť řádně pročistí, vyživí a umožní jí pořádně se nadechnout, sáhněte po korejské značce erborian v síti parfumerií Marionnaud.

MarionnaudHebká pleť, bez jediné chybičky. To je sen zřejmě každé z nás a také hlavním tajemstvím krásy Asiatek. Kouzlo jejich hedvábné pleti je ukryto především v důsledné péči, a využívání cenných rostlinných ingrediencí. V korejské značce kosmetiky erborian se snoubí tradice a znalost cenných složek přírody, která se předává z generace na generaci. Nyní si kouzlo těchto receptů můžeme vyzkoušet i my díky báječnému tříchodovému menu pro dokonalou detoxikaci pleti. Ideální je pro detox pleti právě jarní období, kdy se pleť regeneruje po zimě a je dobré ji řádně připravit na léto.

KROK ČÍSLO 1 - základním krokem dokonalého detoxu pokožky je řádné vyčištění. Zde si dle typu pokožky můžeme zvolit buď olejovou, nebo krémovou bázi.

SOLIID CLEANSIING OIIL
ERBORIIAN -- MARIIONNAUD

MarionnaudUnikátní textura přípravku se při kontaktu s pokožkou promění v olej a dokonale na sebe nabalí veškeré nečistoty, či make up. Při kontaktu s vodou dojde k proměně v hedvábné mléko, které dokonale odstraní všechny nečistoty a zanechá na pokožce jemný, ochranný film.
Pleť se po vyčištění olejovým odličovačem cítí svěží, perfektně čistá a hebká.
Vhodné pro všechny typy pleti.

CLEANSIING CRÉME
ERBORIIAN -- MARIIONNAUD

MarionnaudOdličovač krémové konzistence velmi jemně a šetrně odstraní make up. Jemnou masáží hloubkově vyčistí pokožku a zároveň ji hydratuje a obnovuje přirozenou funkci obnovy pokožky. Výsledkem je dokonale vyčištěná pleť bez nepříjemného „pnutí“ pleti. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro velmi citlivou, suchou a zralou pokožku.

KROK ČÍSLO 2 - druhým krokem k detoxikaci pokožky je řádné dočištění pleti pomocí speciálních houbiček, které korejské krásky využívaly již za dob našich prababiček.

MASÁŽNÍÍ HOUBIIČKA KONJAC
ERBORIIAN MARIIONNAUD

MarionnaudMasážní houbičky z asijské rostlinky KonJac jsou odpradávna tajemstvím krásné pleti Korejek. Houba jemně masíruje pleť, zajišťuje lepší cirkulaci krve a zároveň provádí jemnou exfoliaci. Kromě varianty natural jsou k dostání ještě tyto dvě:
Zelená varianta je navíc obohacena o zelený čaj, který funguje jako přírodní antioxidant.
Černá houbička obsahuje navíc bambusové uhlí, které zjemňuje a zvláčňuje pleť.
Po masáži je pokožka krásně hebká, jemná a zářivá.

KROK ČÍSLO 3 - posledním dílkem detoxikačního procesu je jemná exfoliace

CRÉME SCRUB
ERBORIIAN MARIIONNAUD

MarionnaudO velmi jemnou exfoliaci se postará krém s mikro perličkami, které se při styku s vodou promění v miniaturní čisticí houbičky.
Masáží se z pleti odstraní poslední zbytky nečistot a také odumřelé buňky, pleť je následně hloubkově vyčištěná, a působí velmi svěže.
Okamžitě po aplikaci je pleť hebká, zářivá a působí velmi svěže.

Více informací najdete na www.marionnaud.cz

Reklama