60338aa82fb55obrazek.pngŠkodlivé jedy a patogeny ohrožují naše zdraví ještě před narozením, setkáváme se s nimi každý den, omezují a zhoršují kvalitu našich životů. Detox je důležitý nástroj, který pomáhá chránit vás i vaše blízké – pokud jej provádíte správně. Šestá kniha z řady Mystický léčitel obsahuje i 75 receptů a vzorové jídelníčky.

O autorovi:

obrazek.pngOd čtyř let, kdy šokoval svou rodinu oznámením, že babička, dosud zcela bez potíží, má rakovinu plic (což se krátce nato lékařsky potvrdilo), využívá Anthony svého daru odhalovat i ty nejzáhadnější choroby a radí, co dělat pro úplné uzdravení. Nebývalá přesnost a úspěšnost, s níž jako léčitel-médium pracuje, mu vynesly důvěru a lásku tisíců lidí po celém světě, mezi nimiž najdeme i filmové a rockové hvězdy, miliardáře, autory bestsellerů atd. Anthony se stal též neocenitelným pomocníkem pro lékaře, kteří potřebovali vyřešit obtížné případy.

Recenze:

„Anthony William je darem pro lidstvo. Svojí úžasnou prací pomohl milionům lidí vyléčit se, když pro ně konvenční medicína neměla odpovědi. Jeho touha a odhodlání pomáhat lidem jsou jedinečné a jsem vděčná, že jsem mohla sdílet malou část jeho mocného vzkazu v dokumentárním filmu Heal.“Kelly Noonan Goresová, autorka knihy Probuďte v sobě sílu mocného léčitele a režisérka a producentka dokumentárního filmu Heal od Netflixu

Knižní inspiraci najdete na Facebooku Nakladatelství Metafora či na stejnojmenném instagramu @nakladatelstvimetafora.

Knihu můžete zakoupit na GRADA.CZ
6033899f921e2obrazek.png

Reklama