Pokud si nějaký přípravek chceme zakoupit, zamíříme do lékárny. Pojďme si udělat pořádek v některých termínech.
Například - víte, co si v lékárně kupujete? Lék nebo doplněk stravy? A jaký je mezi nimi rozdíl?
sko.jpg
Volně, tedy bez receptu, si v lékárně můžete zakoupit volně prodejné léky a doplňky stravy nebo zdravotnické prostředky. Léky jsou v České republice registrovány Státním ústavem pro kontrolu léčiv, který zkoumá účinnost léků i jejich bezpečnost a účinek je prokázán v klinických studiích.

Doplňky stravy, jak již vyplývá z názvu produktu, jsou potravinou, která slouží k doplnění stravy o různé vitamíny či minerály, a legislativa jejich prodeje na českém trhu je stejná jako u potravin.

Vraťme se nyní k problematice „posílení imunity“.  Jestliže chcete doplnit hladinu vitaminů a pestrá strava tyto nároky nepokryje, je jistě správné zakoupit doplňky pestré stravy. Pokud hledáte prostředek, který je přímo indikován k posílení imunity, zvolte lék s konkrétní indikací.

60797c2c802d9obrazek.pngTakovým účinným řešením může být volba šetrných přípravků, které dětskou imunitu nastartují okamžitě. Mezi takové patří rozhodně volně prodejný lék Engystol, který nejenže stimuluje imunitní systém, ale také zmírňuje příznaky virových infekcí. Je velmi dobře snášen i těmi nejmenšími dětmi, mohou jej užívat již od 1. dne věku – u takto malých dětí necháme tabletu rozpustit ve vodě a podáváme na lžičce.
Co se týká prevence u dětí, například před nástupem do školky nebo školy, což je nyní po delší přestávce opět aktuální téma, i zde je lék Engystol na místě a může pomoci posílit imunitní systém, takže děti nebudou tolik náchylné k infekcím dýchacích cest, mezi něž patří i nepříjemná nemoc Covid 19.

Engystol obsahuje výtažek z léčivé rostliny tolity lékařské, která se tradičně používá ke zlepšení imunitního systému, a navíc má také protizánětlivý účinek.

Engystol je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu použití Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Engystol zakoupíte v lékárně bez předpisu.
60797c1a4d973obrazek.png

Reklama