Do Aquapalace Praha přijely na návštěvu děti z dětských domovů z celé České republiky, aby společně oslavily Vánoce. Dárky ze „Stromu splněných přání“ přijeli dětem rozdat známé osobnosti jako Karolína Krézlová, hvězda nového muzikálu Mamma Mia!, zpěvačka Kristie, a Petr Bendl, bývalý hejtman Středočeského kraje, s manželkou Petrou.

V létě v Aquapalace Praha byly všechny děti obdarovány tištěnými rozvrhy hodin do školy. K nim každý malý návštěvník dostával vstupenku pro sebe na podzim za jednu korunu, a zároveň druhou - „černobílou“ - vstupenku. Pokud jí vybarvil a odevzdal v Aquapalace na recepci, pomohl tím namalovat vstupenku i pro dítě z dětského domova. Vybarvené vstupenky byly potom v Aquapalace proměněny v návštěvu dětí z dětských domovů z celé ČR - a to právě na této události, kdy Nadace Terezy Maxové slavnostně oznámila počet účastníků, kteří se do celé události zapojili. „Máme velkou radost vždy, když můžeme podobné projekty podpořit, protože co může být na Vánoce důležitějšího, než přinést spoustu zážitků a dárků právě pro děti, které normálně takové výsady v životě bohužel nemají,“ komentoval akci Ing. Pavel Sehnal, majitel Aquapalace Praha, který pořádá podobné události několikrát v roce.

vvv

V rámci celého odpoledne byl pro děti připravený zábavný program začínající prohlídkovou trasou celého aquaparku, aby si děti mohly pořádně prohlédnout, která atrakce jim nejvíce padne do oka. „Mám ráda tyto akce, dokonce jsem sama přemýšlela, jak bych mohla k dnešnímu dni přispět nějakým dárkem,“ řekla Karolína Krézlová, která si udělala čas i přes svůj nabitý program, jelikož právě dnes večer startuje nový muzikál Mamma Mia!, kde patří Karolína mezi přední hvězdy.

Vrcholem celé události bylo rozdávání dárků ze „Stromu splněných přání“. O tom, že nadílka byla opravdu bohatá, svědčí již jenom celkový objem celého nákladu – všechny dárky přivezlo dohromady pět velkých dodávek, takže Ježíšek byl letos k dětem skutečně štědrý.

fff

 

Reklama