633aab56b61e7obrazek.png
Foto: redakce

Děti vyzkoušely:

JOHNSON’S® Mycí gel pro tělo a vlásky – šetrně myje citlivou pokožku a vlásky těch nejmenších miminek včetně novorozenců, má hypoalergenní složení, vyvážené pH a je testovaný dermatology a pediatry. Díky receptuře No More Tears® neštípe v očích, je k očím stejně jemný jako voda.

JOHNSON’S® Bedtime koupel pro dobré spaní – šetrně umývá a zanechává citlivou dětskou pokožku zdravou na dotek. Díky receptuře No More Tears® neštípe v očích. Obsahuje uklidňující esence NaturCalm™, zpříjemní tak koupání příjemnou vůní. Doporučuje se pro aktivní miminka od 6 měsíců. Koupel je vhodná k použití při uspávacím rituálu, který pomáhá aktivním děťátkům lépe usnout.

Značce JOHNSON’S® záleží i na životním prostředí, a proto nově přišla s recyklovatelnými náhradními náplněmi v kartonovém obalu, které obsahují o 90 % méně plastů* a umožní opakovaně použít stávající plastové láhve JOHNSON’S® a doplňovat je dle potřeby z pohodlí domova. Náplně v kartonovém obalu lze využít také v kombinaci s  vlastním dávkovačem. Náhradní náplň je navržena tak, aby se dala snadno používat a jednoduše skladovat. Samotné kartony jsou vyrobeny převážně z papíru, každý karton obsahuje jen malé množství plastu, aby byla zajištěna nezbytná ochrana produktu uvnitř. Tyto nové náhradní náplně jsou proto lepší pro naši planetu a zároveň i výhodnější pro vás - jejich nákup je cenově výhodnější než nákup jednotlivých menších balení. 

633aac1c4f1d2obrazek.png
Foto: redakce

Dojmy našich malých testérů a jejich rodičů:

Lenka a David
Společně s osmiměsíčním Davidem stále zjišťujeme, co nám bude nejlépe vyhovovat. A to se týká i kosmetiky. U JOHNSON’S® Mycího gelu pro tělo a vlásky oceňuji nejen praktickou dávkovací pumpičku, ale také velmi příjemnou a nevtíravou vůni. Gel vytváří jemnou pěnu, která miminko krásně umyje včetně vlásků, zanechává opravdu hebkou a voňavou pokožku. Jen škoda, že to David mnohdy trochu zkomplikuje tím, že se po koupeli na přebalovacím pultu počůrá a někdy si uleví i jinak. Díky JOHNSON’S® nám ale nevadí si mycí rituál zopakovat.

IMG-6528.jpg

Vyzkoušeli jsme i JOHNSON’S® Bedtime Koupel pro dobré spaní, která snad voní ještě lépe. Musím přiznat, že i já jsem si díky tomu při mytí Davida uklidnila pocuchané nervy, a kdybych se nebála, že upadnu do příliš hlubokého spánku a zapomenu kojit, vykoupala bych se v této koupeli nejraději také. Těším se, až bude David ještě větší, vezme si ho tatínek a já si dopřeju vanu s touto uklidňující koupelí. Ale zpět k Davidovi – tomu se dle všeho ve vaničce s Bedtime koupelí velice líbilo. A večerní koupání ho tak uklidňovalo, že nám místy zavíral oči. Pokožka byla po použití opět krásně jemná a voňavá. Chválíme! Produkty nás zaujaly nejen svou funkčností, ale je skvělé, že společnost myslí i na přírodu a ekologii. Budeme využívat recyklovatelné náhradní náplně, díky kterým společně ušetříme docela dost plastu. A to určitě ocení i ostatní maminky. 

Vendula a Matylda

Tříletá Matylda cestu k večernímu koupání dlouho hledala. Jako miminko nebyla ve vodě spokojená a mytí hlavičky bylo trochu za trest pro všechny zúčastněné. Už i to jsme ale překonali a mytí už není pro nikoho za trest. Střídáme vaničku, kde se nám lépe osvědčila voňavá JOHNSON’S® Bedtime Koupel pro dobré spaní, která se při mytí ve vaničce krásně rozvoní. Obsahuje totiž zklidňující esence a skvělé je, že neštípe v očích. 

633aabbfab0f3obrazek.png
Foto: redakce

Druhou variantou je u nás rychlá sprcha, kde naopak raději sáhneme po JOHNSON’S® Mycím gelu pro tělo a vlásky. Oceňuji na něm hypoalergenní složení a jemnost. To je důvod, proč se s ním myje i starší dcera a manžel, kteří oba mají ekzém a jsou na mýdla velmi citliví. Z čeho jsem opravdu velmi nadšená, jsou litrové náhradní náplně v kartonovém obalu, přijdou mi velmi praktické a ekologické.

Lenka a Kačenka

Zrovna týden před testováním bylo Kačence šest měsíců, takže jsme byly moc rády, že kromě mycího gelu můžeme otestovat i JOHNSON’S® Bedtime koupel pro dobré spaní. A jsme nadšené z obou výrobků. Krásně ale nevtíravě voní, nedráždí a Bedtime Koupel Kačenku skvěle připravila na spaní. Doma hodně dbáme na ekologii. Třídění je pro nás samozřejmost a také rádi používáme produkty, u kterých lze do původních obalů koupit novou náplň. Náplně v kartonových obalech se tedy skvěle trefily do naší filozofie. Moc značce děkujeme za takový přístup.

A jaké další výrobky najdete v JOHNSON’S® portfoliu?

  • Extra jemnou prémiovou řadu CottontouchTM s obsahem bavlny a další produkty pro novorozence, jako například mycí gel na tělo a vlásky, vše je vhodné od 1. dne života.
  • Řadu Bedtime pro dobrý spánek, která ve spojení s JOHNSON’S® uspávacím rituálem může dětem pomoci rychleji usnout a déle spát. Doporučuje se pro aktivní miminka od 6 měsíců. V Bedtime řadě pro dobrý spánek najdeme mycí gel, šampon, koupel, olej i tělové mléko. 
  • Šampony a spreje na rozčesávání vlásků v řadách Shiny Drops a Strength Drops, které jsou navrženy speciálně tak, aby byly šetrné k jemným dětským vláskům.
  • Zábavné produkty s bublinkami v Bublinkové a Pure Protect koupeli.
  • A další produkty jako například olej s aloe vera nebo dětský šampon přinášející jemnost pro celou rodinu…

633eb826854f3obrazek.png*O 90 % méně plastů než ve dvou 500 ml lahvích

633eb87eef83bobrazek.png

Reklama