Je mnoho sportovišť, kde můžete využít vaší MultiSport kartičku společně s vaším dítětem. Tou nejlepší variantou jsou programy určené pro rodiče s dětmi. Pokud nevíte, kde hledat, doporučíme katalog aktivit na webových stránkách MultiSport karty. Tam najdete přímo položku Rodiče s dětmi a zde si najdete aktivitu podle vašeho zaměření. V mnoha městech najdete skvělé programy cvičení i pro ty nejmenší sportovce. Některé kurzy jsou dlouhodobé a je třeba si pohlídat zápis. Pak jsou tu takové, kde si můžete jít zasportovat podle vypsaného rozvrhu či kdykoli. 

6446450c52311obrazek.jpgFoto: Se souhlasem Monkey´s gym

My si jednu takovou aktivitu rovnou vyzkoušely a vyrazily s malou dcerou na otevřenou hodinu do jedné z pražských poboček Monkey's gym - tělocvičny, která je šitá na míru pouze a jen dětem. Zde se odehrává mnoho kurzů pro ty úplně nejmenší, až po starší děti, ale zacvičit si můžete přijít i v rámci tzv. otevřených hodin a vyzkoušet si tělocvičnu se vším nářadím. Jako bývalá gymnastka jsem byla u vytržení díky malé kladině a bradlům, které si moje dcera mohla vyzkoušet. Z molitanových kvádrů šla postavit skvělá opičí dráha. Celé prostředí navíc bylo moderní, bezpečné, čisté a velmi zábavné. Skvělé bylo zázemí i pro ty nejmenší prcky. To, že si mohu zajít zacvičit s dítětem na multisportku jsem nevěděla a jsem moc ráda, že jsem si díky tomuto "testování" rozšířila obzory nejen sobě, ale i svým dětem, které toho sportu tak zažijí se mnou mnohem více. 

Určítě kartu takto využijeme častěji. V létě se chystáme třeba do Krtkova světa - zábavního parku, kde si užijete lanové centrum i desítky jiných venkovních prolézaček, skluzavek, trampolín i malé zoo. I zde můžete ke vstupu použít multisportku. V Českých Budějovicích nás láká Bosonoha a v Liberci pak Nisa Park. Plánů máme s MultiSport kartou hodně. Tak vyražte taky!

64464555ad55bobrazek.jpg