sodastream

Dětské chutě jsou specifické. Mají rády sladké, ne příliš kořeněné pokrmy, ovoce, jogurty a nápoje s bublinkami. Nechcete kupovat pro děti sladké sycené nápoje v pet lahvích: Pořiďte si domů přístroj SodaStream! Ten vám vyrobí během chvilky ochucenou sodovku, děti se zapojí do její přípravy a sodastreamužijí si zábavu!

Vyzkoušeli jsme SodaStream pro naše redakční děti při jednom červnovém odpoledni. Jak to dopadlo? Nejprve se strhla hádka, jakou příchuť si vyrobí jako první. Pak chtěl každý SodaStream obsluhovat. Nakonec se vystřídali všichni a ochutnali jsme všechny nové příchutě, které jsou určeny právě dětem.

S přístrojem SodaStream a novými sirupy tak vykouzlíte snadno a rychle lahodné nápoje z čerstvé kohoutkové vody. Stačí, když jemně naperlenou vodu dochutíte některým z nových sirupů a láhev, v níž jste nápoj připravili, pak jednoduše přibalíte do školní tašky nebo do auta. Teď navíc pořídíte i náhradní lahve SodaStream v dětském designu, takže si Vaše dítko tu svou rychle pozná (od 149 Kč za kus). A pokud ještě doma přístroj nemáte, zkuste si vybrat z limitované edice SodaStream Jet (za 1.790 Kč) nebo SodaStream Genesis za 1.990 Kč v bílé barvě se sadou veselých dětských samolepek, které váš potomek určitě ochotně využije. Přístroje, bombičky i sirupy lze koupit v široké maloobchodní síti a v e-shopech. Podrobný seznam prodejců naleznete na www.sodastream.cz.

Co je SodaStream

sodastream

SodaStream je inovativní systém pro výrobu perlivých a ochucených nápojů z čerstvé pitné vody. A to přesně s tolika bublinkami, kolik jich máte rádi, protože si intenzitu sycení volíte sami stiskem tlačítka. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu. Zbavíte se nošení těžkých PET lahví i starostí s tříděním a likvidací plastových obalů a plechovek. Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2.000 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. SodaStream tak představuje pohodlnou a ekologickou alternativu k baleným soft drinkům nebo perlivé vodě.

Reklama