Mám dvě krásné dětičky a oblibu sledovat pohádky zcela jistě zdědily po své mamince. Jakmile v televizi dávají nějakou pohádku, ručičky se mi stočí doleva a já jen koukám a koukám. Pohádky pravidelně sledujeme všichni,většinou zaleze celá rodina do peřin a od tam se vyhrabeme až na konci. Já pravidelně na konci pohádky uroním nějakou tu slzičku, manžel zkonstatuje ,že to takhle může být jen v pohádkách a děti hned vyžadují nějakou další pohádku,nejlépe na DVD.

Čtení pohádek na dobrou noc máme vyřešeno tak,že má dvě úžasná díťátka se po večerech střídají a čtou si pohádky navzájem,oba to velmi baví,jen se někdy neshodnou na tématu pohádky.

Ale celkově vzato,to že mám dvě zdravé děti,hodného manžela,máme kde bydlet a co jíst ,je v dnešní době taky celkem pohádka,takže jednu takovou tak trochu prožíváme.

Text nebyl redakcí upraven.

Skromnost jako z pohádky :-)

Dnes si povídáme o vašich oblíbených pohádkách a pohádkových bytostech. Jaké to jsou? Pište nám své názory, příběhy a zamyšlení na pohádkové téma už teď. E-mailová adresa do říše fantazie je

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme během pátečního dne zveřejňovat a ten nejlepší jako vždy odměníme.

Reklama