Děti a Colours of Ostrava - to k sobě patří již od prvního ročníku. Letos jim a jejich rodičům nabídneme ještě lepší program a vyžití než v loňském roce. Zvláštní rodinná zóna pod názvem ČEZ Family Park se letos ponese ve znamení Říše divů. Děti se sem “propadnou” králičí norou, za kterou rostou obří houby anetradiční stromy, budou si moci zahrát kroket s plameňáky, vyfotit se jako Srdcová královna nebo Pikový král, případně si zahrát obří šachy či karty.

e

Nově zde najdete tři scény, kde bude probíhat bohatý program - od představení souboru Cirk La Putyka, přes čtení v rámci projektu Celé Česko čte dětem, Bombarďáka a Nešišlej, Cirkus trochu jinak, pohádek ostravských divadélek, Science showVelkého světa techniky až po pohybové aktivity jako jóga pro maminky a capoieru.

Pro fanoušky sportovních aktivit jsme připravili multifunkční nafukovací arénu s možností zahrát si volejbal, bungee fotbal, badminton, nohejbal a basketbal. Také se budete moci zabrat do spousty deskových her jako jsou cornhole, weykick, do hlavolamů nebo holandského billiardu.

Samozřejmě nebudou chybět prolézačky, pískoviště, malování na obličej, tvarování balónků, cirkusové workshopy, tvořivé dílny v režii Krabičky výrobní družstvo a klidové zóny s polštářovými panáky od TenTaTo.

Zapojit se budete moci do rekordu o největší pomalované plátno zaštítěný Agenturou Dobrý den. Zajímavostí budou graffiti exhibice.

 e

Dětská scéna s hlídáním dětí

V ČEZ Family Parku nebude již tradičně chybět hlídaná Dětská scéna, kde se dětem budou věnovat zkušení promotéři. O zábavu dětí bude postaráno díky Jinálkovi a Áji, Klaunům na volné noze a bubenickému workshopu. Také budeme mít pro nejmenší návštěvníky spoustu her a hraček, vodní hry, balónkové jezírka a rukodělné dílničky. Hlídání dětí je placeno 50Kč/hod.

Kojící stan

Součástí je i letos Kojící stan vybaven vším potřebným pro pohodlí maminek a miminek.
Stan je vybaven přebalovacími pulty, pohodlnými křesly, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a všemi hygienickými potřebami pro nejmenší.

V areálu festivalu bude pro malé návštěvníky připravena i soutěžní cesta, která děti zavede k Bílému králíkovi, Alence nebo Kloboučníkovi. Velké slosování všech vyplněných soutěžních karet proběhne v neděli v 19h v ČEZ Family Parku.

ff

Projekt Celé Česko čte dětem

Letos se Colours of Ostrava zapojí do projektu Celé Česko čte dětem, jehož cílem je podpora předčítání v rodinách. V ČEZ Family Parku se tak v roli předčítajících představí takové osobnosti jako například : Ivan Hlas Trio, Zlata Holušová nebo Lake Malawi.

A jen připomínáme: děti do 140 cm mají na celý festival vstup zdarma.

 

Partnerem ČEZ Family Parku je Nadace ČEZ.

www.colours.cz

Reklama