Foto: Shutterstock

Pozdrav od Ježíška

Stačí vybrat si online jednu ze sedmi nabízených pohlednic, napsat vlastní vzkaz „od Ježíška“, nebo využít nabízeného vzoru a vyplnit adresu. Pak už jen zvolíte požadované datum odeslání a za 3 až 6 dní by vám měl ve schránce pozdrav od Ježíška přistát.

Cena: 89 Kč

Více informací na www.pozdravodjeziska.cz

Pohlednice online

Jde o běžnou službu České pošty, kterou lze využít celoročně. Výhodou je, že do stažené aplikace nahrajete vlastní fotografii, kterou můžete ještě vylepšit například tematickým rámečkem. Tu po zaplacení provozovatel služby spolu s vaším textem vytiskne na pohlednicový papír a pošle do poštovní schránky na zvolenou adresu. Třeba i v cizině.

Cena začíná na 29 Kč.

Více na www.pohledniceonline.cz

Pošta pro děti

Chcete skutečný dopis na tematickém dopisním papíru a v obálce, navíc se speciálním Ježíškovským razítkem, razítkem z vánoční pošty Boží dar a vánoční známkou? Pak si vyberte jeden z nabízených vzorů textů, který bude upraven na základě vašich informací o dítěti, nebo vytvořte text kompletně originální. Jen pozor! Poslední objednávky přijímají 6. prosince!

Tuto službu můžete využít celoročně, k nejrůznějším příležitostem. Podle té jsou pak dopisy rozesílány z určitě pošty.

Cena je 198 Kč.

Více na www.postaprodeti.cz

Ježíšek dětem

Napsalo či nakreslilo vaše dítě dopis Ježíškovi a rádo by mělo i odpověď? Pak mu vzkaz pošlete online – napište do formuláře vše potřebné včetně adresy a dopis přiložte. Ježíšek si každý dopis přečte a odpoví konkrétně vašemu potomkovi – osobním dopisem do vaší poštovní schránky před domem.

Cena je 99 Kč.

Více na www.jezisekdetem.cz

Ježíšek na sluchátku

Nechce se vašemu dítěti psát dopis ani svá přání malovat? Může do Ježíškovy kanceláře rovnou zavolat a s jeho pomocníky si popovídat. O vytoužených dárcích, pochlubit se svými úspěchy a podobně. Stačí, když na webu vyplníte údaje o vašem dítěti, uvedete telefonní číslo a termín, kdy budete hovor očekávat. Ježíškovi pomocníci prošli školením, takže vědí, jak s dětmi komunikovat. A pozor, telefonát můžete objednat i pro dospělého.

Cena je 199 Kč.

Více na www.jeziseknasluchatku.cz

Čtěte také:

Reklama