Před Vánocemi jsme našim čtenářkám a jejich dětem nadělili tvořivé hry Play-Doh od firmy Hasbro. Přečtěte si, jak maminky hodnotí spokojenost svých dětí s touto kreativní hračkou.

Maminka Markéta a její syn

Jakmile přišla Play-Doh barbecue byl můj syn moc nadšený, hrozně ho bavilo si s modelínou hrát a hodně dlouho mu to vydrželo.

Modelína Play-Doh je super, hezky barevná, krásně se s ní pracuje a dlouho vydrží. Děkujeme za krásný dárek, díky kterému si náš Kubík zkrátil čekání na Ježíška.

hasbro  hasbro

 

Maminka Kateřina a její dcera

Dcera vydržela dlouho v klidu a soustředila se pouze na vyrábění s PLAY-DOH. Ani babičce a dědovi jí nepůjčila :) Říkala: „Napiš jim tam, že je prostě super!!“ Líbili se nám vzory válečků a hlavně hrozně příjemný materiál. Nelepí se na ruce a je krásně heboučká.

Dcerka Antonie, 5 let, s ní modeluje každý den a vymýšlí různé patvary a nové druhy zvířat. Formelu určitě všem doporučuji, jelikož je to skvělá zábava a i odpočinek pro rodiče.

hasbro hasbro

 

Maminka Renáta a její dcera

Dcera je z hry Play-Doh nadšená (dostala ji k Vánocům). Líbí se nám, že se jednotlivé barvy plastelíny „nepatlají“ při použití do sebe, takže je plastelína mnohokráte použitelná, aniž by byla znehodnocena. Praktické jsou i kelímky, do kterých se vždy po použití plastelína vrátí. Je pravdou, že z nich jde docela špatně ven. Nejde vytáhnout celý kus naráz, ale musí se po troškách, protože se modelína lepí na okraje a dno kelímku. Velkým plusem jsou přídavná vykrajovátka, nůžky a váleček, s kterými lze docílit krásných tvarů. Mě i dceři modelína krásně voní. Ale asi je to záležitost individuality, protože starší dcera říkala, že strašně smrdí.

hasbro hasbro

 

Maminka Aneta a její syn

Se synem jsme měli možnost otestovat plastelínu Play-Doh od firmy Hasbro, a to konkrétně základní set. Tato základní sada obsahuje čtyři malé kelímky plastelíny - zelená, modrá, červená a žlutá - 224g. Dále jsou v tomto setu čtyři druhy vykrajovátek základních tvarů jako trojúhelník, čtverec, obdélník a kruh. Součástí balení je i váleček, nožík, lopatka, řezací kolečko a nůžky. Klasické nůžky dětem do ruky nepatří, ale tyhle plastové se opravdu nebojím synovi dát na hraní, takže radost z toho že může sám stříhat plastelínu je veliká. Já jako maminka zase oceňuji, že všechny tvořivé potřeby můžeme uložit do praktické taštičky, takže je vše hezky pohromadě.

Jak z názvu vyplývá, jedná se o základní set, s tím zcela souhlasím, chystáme se naši Play-Doh sbírku určitě rozšířit. Plastelína jsme zkoušeli po dobu šesti dnů dopoledne i odpoledne a zatím musím říct, že je stále stejná jako při prvním hraní - netvrdne, nedrolí se. Super je i to, že plastelína nelepí, snadno se spojuje a nezanechává mastné fleky. Celkově tento produkt hodnotíme velice kladně, zatím je stále plastelína v kurzu a neomrzela se - jen je určitě do budoucna potřeba rozšířit třeba vykrajovátky zvířátek apod.

hasbro hasbro

 

Maminka Ivana a její syn

Sada na barbecue syna baví. Od té doby, co ji dostal, si ji sám vytáhl každý den. Nejraději dělá hranolky a pizzu, ale vymýšlí si i svoje věci. Udělal malou misku, a dal tam hranolky, že to je pro pejska :-) děti většinou pomíchají plastelíny dohromady, ale kupodivu to vypadá mnohem lépe.

hasbro hasbro

 

Maminka Lenka a její syn

Musím pochválit zpracování, syna to dokáže zabavit i na dvě hodiny v kuse, což je už říct. Jsme s modelínou velice spokojeni a každý den pečeme jiný dort :-). Už se poohlížíme po další sadě, která přibude k narozeninám. Posílám pár fotek ze synova hraní :-)

hasbro hasbro

 

Maminka Jana a její syn

S 3,5 letým synem jsme testovali Play-Doh od firmy Hasbro „Zvířecí formičky“.

Kdykoli něco peču, syn mi s radostí asistuje. Nejraději má práci s formičkami, proto pro mě bylo hned jasné, kterou sadu si vyberu k možnému testování.

Syn měl ze sady velikou radost, nejprve prozkoumal, jaká zvířátka zde jsou, a pak se nadšeně pustil do práce. S touto hmotou se hezky pracuje, je jemná, vláčná a nelepí. Problém trochu dělalo vyjmutí hmoty z kelímku. Pracovat chtěl u kuchyňské linky - „jako když maminka dělá cukroví“. :D

hasbro

Některé formičky jsou větší, proto jsem musela pomoci s vyvalováním, aby měl dostatečně velký plát.

Tyto formičky vykrojí zvířátko rozdělené na dvě části a je zde možnost vytvořit „legrační“ zvíře sestavené z hlavy jednoho zvířete a těla jiného zvířete. To se ale synovi nelíbilo a sestavovat odmítl. Když jsem mu to na několika zvířátkách ukázala, říkal, že to je špatně a rychle vracel části ke správnému zvířátku.

Práce s touto hmotou se synovi moc líbila a vydržel si hrát velmi dlouho. Jediným „problémem“ na závěr bylo, když jsem mu měla vysvětlit, že jeho „cukrovíčko“ (jak své výtvory sám nazval) nebudeme dávat péct do trouby. :D

hasbro

 

Maminka Martina a její dcera

hasbroS plastelínou se moc hezky pracuje, je příjemná na dotyk. Oproti klasickým plastelínám nesmrdí, a když někde kousek odpadne, tak se nezašlape, ale dá se zamést. Se sadou se pracuje dobře, jen třípatrový dort se někdy hůř vyklápí.

V sadě je velká spousta vykrajovátek. Já bych ještě ocenila, kdyby součástí balení byl váleček na vyvalování plastelíny. Dcera byla ze sady nadšená, moc ráda si s ní hraje a dělá nám spoustu dortíků :-)

 

 

Maminka Bohdana a její dcera

Plastelína je super měkká dceři se s ní hezky pracuje a patří rozhodně mezi nejoblíbenější hračky.

hasbro

 

Maminka Barbora a její dcera

Modelínu známe již dlouho, je skvělá. Tento výrobek se nám také líbí, plast je velmi odolný i pro dětské neopatrné ruce. Hodnotíme velmi kladně.

hasbro hasbro

 

Maminka Alena a její dcera

Moc děkujeme za možnost testovat hru Play-Doh od firmy Hasbro - Set Párty dort.

Dcera z něj měla velkou radost a každý den vytváří pozoruhodné dortíky. Set Párty dort je nyní její nejmilejší hračka. Líbí se jí krásné druhy modelíny, které lze různě kombinovat. Stroj na výrobu dortů má napilno :-). Dcera u hry vydrží opravdu dlouho, myslím, že jí hned tak neomrzí. Uchvátily jí modelíny s konfetami, které ještě od Play-Doh neznala. Set Párty dort můžeme rozhodně doporučit všem holčičkám, protože si s ním užijí spoustu parádní zábavy.

hasbro hasbro

 

Maminka Denisa a její syn

My jsme obdrželi sadu na hamburgery. Synovi je 2,5 roku tak jsem si říkala, že uvidíme, jestli si s tím vůbec bude hrát. Ale mile mě překvapil, modelína ho opravdu chytla a chce si s tím pořád hrát, jen musí vždycky počkat, až mladší syn usne, protože ten by to určitě spapal :-D Nejdřív jsem si hrála s ním a ukazovala mu, co a jak má dělat. Teď už si s tím dokonce hraje i sám, pouze mu otevřu kelímky a on si nabírá, tvoří a krásně si hraje. Dává „jídlo“ na talířek a nosí mi „ochutnat“ :-D ale moc dobře sám ví, že se to jíst nesmí. Velice se mi líbí, že modelína nijak nezapáchá, nelepí se, nešpiní a ani nezanechává stopy.

hasbro hasbro

 

Maminka Leona a její děti

Modelínu jsme samozřejmě otestovali a děti jsou z ní nadšené. Nejvíc se dceři líbilo stříhání nůžkami a synovi válení placky a vykrajování tvarů, ale i modelování bez nástrojů. S modelínou se super pracuje, což jsem si i já vyzkoušela :-)

hasbro

 

Maminka Eva a její syn

Hračka je výborná, Honzík ji dostal nakonec pod stromeček a byl moc nadšený. Myslím, že to dokonce byla první hračka od Ježíška, se kterou si hrál a strávil s ní celé následující dopoledne.

hasbro hasbro

Reklama