Po minulé soutěži si netroufnu odhadnout, kolik z vás dnes správně odpoví.  Teda, jestli zase všechny, tak mi doslova vyrazíte dech :)

Ne, uznávám, já bych to dnes také nedala bez nápovědy.

Napřed se ale pouze pokochejte krásnými obrazovými díly z dob, kdy děti byly v oblékání kopií svých rodičů. Nerozlišovalo se na oblečení dětské a dospělé. Všechny děti vypadaly jako panenky a doboví malíři nám je naštěstí i zachytili.

Pokud už víte, klobouk dolů, pokud ne, tak se brzy dozvíte
Vaším úkolem bude napsat jméno malíře, který obraz namaloval a také název toho obrazu. (netrvám na překladu, může být i v originálním znění)

Obraz číslo 1.

obrazjedna

Obraz číslo 2.

obrazdva

Obraz číslo 3.

obraztri

A ještě vám to trochu zpestřím jednoduchou doplňující otázečkou. Na následujícím posledním obraze mě nezajímá, kdo obraz namaloval, ale pouze, kdo na něm je! Jméno dotyčné přiřaďte za jména tří malířů a jejich obrazů! Bez této poslední odpovědi nebude celá odpověď uznána za správnou.

obrazctyri

 

Své odpovědi: v řadě za sebou - 3 x jméno malíře + název obrazu + jméno osoby na posledním obraze - pište do odpovědního boxu.

Odpovědní box KLIKNI

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod tímto článkem.

Odpovídat na tuto hádanku můžete od 5.4.2012, 8.30 hodin, do 6.4.2012, 8.30 hodin.
Správnou odpověď se dozvíte v pátek 6. 4. 2012 v dopoledních novinkách.

Co můžete vyhrát?

Hraje se o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

  • Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel.
  • Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama