kid

Stolování s malými dětmi je (pro rodiče) někdy celkem náročné. Malé děti totiž všechno chtějí dělat samy. Jenže talíře po stole kloužou, velký příbor se špatně drží a nápoje ze skleniček se vylévají. Pokud však malým stolovníkům pořídíme jejich vlastní nádobí, které jim výborně padne do ruček, neklouže po stole a ještě je ozdobeno veselými obrázky, máme vyhráno. Německá značka Lässig ve svém sortimentu takové nádobí pro děti nabízí! Nově je v nabídce také termoska ve čtyřech barevných provedeních a stávající produkty (bryndák, hrneček, miska, talíř, příbor, lahvička a svačinový box) mají nové barevné kombinace a veselé obrázky. S vlastním nádobím si děti budou připadat „velké“ a důležité navíc se jim s veselými talířky, mističkami a dalším nádobím bude lépe jíst i pít. Celý sortiment je k vidění na www.babypoint.cz.

Na výlety s termoskou Lässig Thermos Flask

kidPůllitrovou termosku Lässig užijí všichni milovníci výletů – ať už v létě, či zimě. Nápoj v ní vydrží teplý, či chladný až po dobu osmi hodin. Robustní termoska z nerezové oceli nejen dobře vypadá, její lehký a kompaktní design zajistí větší kapacitu i při menších rozměrech. Inovativní zavírání termosky, kdy se víčko automaticky zavře po zašroubování víka, ocení všechny maminky – nemusejí se totiž bát situace, kdy někdo zapomene víčko zavřít a obsah termosky se vylije. Víko zároveň slouží jako hrníček. Termoska je k dostání ve čtyřech barevných provedeních.

Orientační prodejní cena: 420 Kč                                                                          

Ochranný štít proti všem nehodám při jídle – bryndák Lässig Long Sleeve Bib

kid

Vést děti k samostatnému jedení a zároveň uchovat dítko v čistotě se zdá být neslučitelné. S bryndákem Lässig s dlouhými rukávy, který chrání děťátku celý trup to ale možné je. Bryndák je příjemný a měkký na dotyk, tekutiny nepropustí a po jídle se dá snadno otřít, nebo dokonce vyprat v pračce na 30 stupňů. Vnější kapsa může buď sloužit jako odchyt nečistot nebo jako skrýš pro dobroty. Snadno se obléká a díky šňůrce za krkem i drží tam, kde má. Rukávy stažené gumičkou se lehce vyhrnují a bryndák se tak bez problémů přizpůsobí různě velkým dětem. Pět nových krásných motivů zvířecích kamarádů si děti zamilují.

Orientační prodejní cena: 300 Kč                                                                           

Aby jídlo nekončilo na oblečení, pomůže bryndáček Lässig Small Bib Waterproof

kid

Část obsahu talíře, či mističky téměř vždy končí na oblečení malých jedlíků. Proto je praktické, vybavit je na jídlo bryndáčkem. Tento od Lässigu je měkký a příjemný na dotyk, ale zároveň voděodolný, takže se ani při větších nehodách nemusíme bát protečení. Velmi jednoduše se zapne dítěti na suchý zip kolem krčku, díky propracovanosti je dětem příjemný a nikde netlačí. Ač je bryndák voděodolný, neobsahuje žádné PVC, ani optické zesvětlovače. Maminky ocení možnost vyprat bryndák v pračce a děti se budou radovat s krásných kamarádů na obrázcích.

Orientační prodejní cena: 190 Kč                                                                          

Nápoje pod kontrolou s hrníčkem Lässig Cup with Silicone

kid

Dětský hrníček s pítkem Lässig pomůže všem malým dětem naučit se pít z opravdového hrnečku, Praktická ouška na stranách usnadní držení, a zda budou mít nahoře pítko či nikoliv, si děti mohou vybrat dle své zručnosti. Silikonový pruh zespoda hrníčku zabraňuje klouzání a hrneček bez obav můžeme umývat v myčce. Pro děti je připraveno pět nových krásných motivů se zvířátky, se kterými bude hračka dodržovat pitný režim.

Orientační prodejní cena: 160 Kč                                                                    

Mistička, co zvládne i šikmou plochu – Lässig with Silicone

kid

Doslova (i) na šikmé ploše bude pevně stát tato krásná melaminová mistička. Je to díky silikonovému pruhu ze spodu misky, který se postará o to, že zůstane přesně tam, kde děti potřebují – tedy na stole. Kvalitní provedení a krásný design misky z ní učiní oblíbenou nádobu na jídlo našich nejmenších. Pět nových motivů si najde své příznivce mezi kluky i holčičkami. Všechny mističky můžeme bez obav umývat také v myčce.

Orientační prodejní cena: 140 Kč                                                                           

Krásné obrázky talířků Lässig Plate with Silicone lákají děti k dojídání

kid

Snad všichni si ze svého dětství pamatujeme, jakou radost jsme měli, když na nás zpod jídla vykoukl náš oblíbený obrázek na talířku. Nejinak to mají i naše děti. Pět nových krásných motivů zvířátek čeká na všechny malé jedlíky. Kvalitní provedení tohoto melaminového talířku zajišťuje výdrž, silikonový proužek zespoda talíře zabraňuje nepříjemnému „cestování“ talíře po stole. Všechny talířky se dají mýt v myčce.

Orientační prodejní cena: 160 Kč                                                                            

Za maminku…. Za tatínka…. Krásné příbory Lässig Cutlery Stainless Steel

kid

Vidlička a lžíce mají bytelnou kovovou část z nerezavějící oceli velmi odolnou proti ohnutí, ale naopak plastovou část příjemnou k držení. Malí stolovníci se s tímto svým prvním příborem snadno naučí jíst samostatně. Pět nových motivů je stejných jako u talířku, mističky a hrnečku, není tedy problém poskládat si celý set s motivem svého oblíbeného zvířátka. Také tyto příbory je možné bez obav umývat v myčce nádobí.

Orientační prodejní cena: 240,- Kč                                                                        

Dobroty i na cestách se svačinovým boxem Lässig Lunchbox

kid

Nejen doma, ale také na cestách si můžeme užít oblíbené zvířecí kamarády. Svačinový box má krásný design a kvalitní provedení, pevně uzavíratelné víčko zajistí, že svačina nevypadne v batůžku. Vrchní část boxíku je oddělená na menší kousky, například plátky ovoce, zatímco spodní část je prostorná, vejde se do ní třeba sendvič, či pečivo. Oba díly svačinového boxu můžeme umývat v myčce.

Orientační prodejní cena: 170 Kč                                                                       

Pitný režim i cestou za babičkou s lahvičkou Lässig Drinking Bottle

kid

Pití brčkem, to je pro děti vždy zábava a tak toho s ním i více vypijí. Lässig to ví a proto má tato krásná průhledná plastová lahev s veselými motivy brčko. Integrované nepropustné víčko se postará o to, aby nápoj zůstal v lahvičce a nevylil se. Všechny díly se dají oddělat a umýt v myčce, součástí balení je náhradní brčko. Přidělaný pásek usnadní dětem nošení lahvičky, dá se pomocí něj také přidělat například ke kočárku.

Orientační prodejní cena: 280 Kč                                                                        

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.