...alespoň ty moje a co se nošení plavek týče. U moře jsem se vždycky opalovala nahoře bez a plavkové kalhotky důmyslně ohrnovala a posouvala, abych měla co nejméně bílých proužků. Prý jsou vypálené bílé obrysy plavek sexy, ale mně se to prostě nikdy nelíbilo. Když už jedu k moři, chci být souvisle čokoládová.

Tak to už je minulost. Loni jsem vyrazila se sestřenicí a našimi dospívajícími dcerami do Chorvatska. A co myslíte, dovolila jsem si před nimi sundat horní díl plavek? Uhodly jste, jasně že ne. Buď by mě pohoršeně napomínaly, nebo by se ke mně nehlásily.

Měly by pravdu? Asi ano, ale po kom jsou sakra tak prudérní? Děti přece většinou napodobují chování rodičů. Tím nechci rozhodně obhajovat to svoje, ale na druhou stranu si myslím, že není nic špatného na tom, opalovat se bez horního dílu, když tak činí většina žen na pláži, bez rozdílu věku a krásy poprsí.

Nebo je to jenom docela obyčejný stud a byla by hloupost to lámat přes koleno? Už jako malé holčičky se nechtěly koupat bez plavek. A nejraději byly nadité v těch jednodílných. Čím víc zakrytého těla, tím lépe, a nepomohly ani moje oprávněné a logické argumenty, že v mokrých plavkách jim bude zima a snadno nastydnou. Nic naplat. To radši promodralé drkotaly zuby, než aby odhalily svá nahatá tělíčka.
Co si o tom myslíte vy, milé ženy-in?

Mají se malé děti koupat bez plavek, nebo vás to pohoršuje?
Od jakého věku by měly holčičky nosit plavky v celku nebo ty dvoudílné?
Jak to máte se svými dětmi vy?
Podělte se s námi o názory a zkušenosti.

Reklama