Děti a nemoci, to řeší hodně rodičů. Stejně tak čtenářka eli.emanuela, která zatím jarní prázdniny s rodinou nezná.

Vydržte, milá eli.emanuelo, určitě se to zlepší. Naše děti bývaly také nemocné často. Děkuju za příspěvek.


Jarní prázdniny? Co to je? :) Zatím je u nás doma vnímáme jen jako takový menší zádrhel, jestli školka zůstane otevřená, nebo budeme muset řešit hlídání. Ale už příští jarní prázdniny budou jiné, neb dítko bude školou povinné.

Mnoho známých jezdí o jarních prázdninách na hory. Miluju lyžování, takže jsem se těšila, že se k někomu přidáme a pojedeme společně. Děti by si spolu pohráli, my - dospělí bychom si večer mohli v klidu popovídat s přáteli... Žel, zatím to zůstává jen krásným snem. Problém je totiž v tom, že naše děti, zejména to prvorozené, jsou často nemocné. Od podzimu do jara jsme v podstatě trvale zavření doma, se zákazem vycházek a dětského kolektivu. Jet na hory samozřejmě nepřipadá v úvahu. Bohužel třeba minulou zimu nebyl ani jeden jediný týden, kdy by dcera byla zdravá. Vždy po třech čtyřech dnech lehla - a rovnou na pár týdnů. Jak s takovou někam jet?

A tak jen doufáme, že se slova doktorů vyplní a opravdu s nástupem do školy nemocnosti výrazně ubude. Pak si o jarních prázdninách uděláme nádhernou rodinnou dovolenou a děti si užijí sněhu, kterého se jim u nás nedostává. Budeme stavět velká iglú a sněhuláky rozličných tvarů, zalyžujeme si, odpočineme si od školy a práce. Snad i moje děti budou mít na jarní prázdniny krásné vzpomínky, tak jako mám já. Snad nám to příští rok konečně vyjde...

eli.emanuela

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Fototématem dnešního dne jsou: Jarní prázdniny.

  • Kde jste byli na jarních prázdninách?
  • Jezdíte na hory, do tepla, nebo odpočíváte doma?
  • Stalo se vám něco zajímavého během jarních prázdnin?
  • Zkazilo vám něco jarní prázdniny (nemoc, úraz...)?
  • Umíte o dovolené opravdu odpočívat?

Podělte se s námi o vaše zážitky! Těším se na vaše povídání, ale hlavně na fotky z jarních prázdnin. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá vitaminy pro děti - Marťánci od fimy Walmark a sadu pro francouzskou manikúru od AVONU. Příspěvky posílejte dnes, 5. 3. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: JARNÍ PRÁZDNINY

tema

Reklama