jlort.jpg
Foto: Profimedia

Slavný táta Maxe a Emme, Marc Anthony, bude otcem sedmého dítěte. Se svou novou manželkou Nadiou Ferreirou v úterý na Den svatého Valentýna ve společném příspěvku na Instagramu oznámili, že čekají první společné dítě. Děti, které má Marc Anthony s Jennifer Lopez, se tak mohou těšit na nového bratříčka nebo sestřičku. Poprvé se stanou staršími sourozenci, protože ostatní děti jejich otce jsou starší než oni.

„Nejlepší valentýnský dárek!“ napsali Marc Anthony a Nadia ke snímku, kde mají oba položené ruce na těhotenském bříšku. „Děkujeme ti Bože za toto velké požehnání, které jsi přinesl do našich životů.“ Toto oznámení následovalo pouhé dva týdny po svatbě páru, které se zúčastnili mimo jiné i David a Victoria Beckhamovi.

Zatím co pro třiadvacetiletou Nadiu to bude prví dítě, pro Marca Anthonyho už sedmé. Čtyřiapadesátiletý herec a zpěvák má kromě Maxe a Emme také Cristiana Marcuse (22), Ryana Adriana Munize (19), Arianu (28) a Chase (27). Zajímavostí je, že část jeho dětí je starší než jeho nová manželka.

Děti Jennifer Lopez mají opravdu velkou rodinu, protože spolu se svými sourozenci z otcovy strany mají také několik nevlastních sourozenců, jejichž otcem je současný manžel Jennifer Lopez Ben Affleck. Ten má s bývalou manželkou Jennifer Garner tři děti – Violet (17), Seraphinu (14) a Samuela (10).

profimedia-0429772372.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Wikipedia, Instagram/Nadia Ferreira