Ženy, zvláště pak ty, jejichž tváře jsou známé, o sebe pečují a neustále si hlídají, jestli náplň jejich šatníku odpovídá posledním trendům. Kromě jiného také proto, že nestojí o nelichotivé hodnocení módní policie v některém z bulvárních plátků. A jak dbají o odívání svých dětí? Sáhnou raději po posledním výkřiku módy, nebo u svých ratolestí vsázejí hlavně na praktickou stránku? Na to se právě teď můžete podívat.

Dnes se podíváme na zoubek čtyřem známým maminkám a jejich dítkům. Sledují aktuální dětské trendy a vypadají jejich ratolesti, jako by právě vystoupily z módního katalogu? Nebo je jim to naopak úplně jedno? Posuďte samy.

vojtkova

Tereza Vojtková na oblečení svého dvouměsíčního syna Benedikta rozhodně nešetří. Obula ho do botiček značky Ralph Lauren.

vitova

Dcera Ivety Vítové, rok a půl stará Anetka, byla za princeznu. Je vidět, že se tahle maminka, bývalá Miss, v jejím oblékání doslova vyžívá. 

hadasova

Další bývalá Miss, Lucie Hadašová, vzala do společnosti obě své dcery. A obě s dokonalým stylingem. Mladší Vanessu bezpochyby oblékala maminka. Otázkou zůstává, zda vybírala oblečení i pro starší Denisu. Nebo že by smysl pro módu podědila a outfit už sladila sama?

menzelova

Šestiletá dcera Olgy Menzelové Anna si nejspíš zvolila oblečení sama a vsázela při tom hlavně na pohodlí. Mikina a legíny sice nejsou podle poslední módy, ale určitě v nich bylo příjemně. :)

Zdroj foto: Profimedia

Reklama