5ee1f293e35aaobrazek.png
Osvoboďte svou fantazii

5ee1f1d1bf7fbobrazek.pngUžijte si barevný svět plný kreativity a zábavy se sadami LEGO® DOTS. Náramky a doplňky do pokoje si děti samy navrhnou, ozdobí podle svých představ, přestaví pokaždé, když chtějí, a tak stále dokola. Sady LEGO® DOTS nejsou omezeny žádnými pravidly, komponenty LEGO® pomůžou dětem uskutečnit všechny jejich nápady. Všichni malí milovníci kreativní zábavy se tak mohou pouštět do tvoření kdekoli a kdykoliv.

Staňte se designérem

Náramky přicházejí v pěti různých barvách a tématech, takže děti najdou ty, které nejlépe doplní jejich osobnost i oblíbené oblečení. Součástí každého balení je sada unikátních tematických zdobítek, se kterými si malí tvůrci ozdobí náramek podle vlastního návrhu. Pro ještě více tvoření je k dispozici i speciální sada se 109 barevnými komponenty, která umožňuje nekonečně možností dalšího navrhování a zdobení. Řadu LEGO® DOTS doplňují nezbytnosti každého dětského pokojíčku – ananasový boxík na tužky, stojánek na fotografie se zvířátky a duhový stojan na šperky. Všichni malí designéři si tak mohou
podle vlastní fantazie ozdobit i každodenní příslušenství. Produkty z řady LEGO® DOTS seženete v hračkářstvích a na e-shopech.

Kreativita nemá žádné limit.
5ee1f1f2e075dobrazek.png

Nechte děti prozkoumat, jak daleko může zajít jejich představivost a kreativita. Je to jen na nich. Navrhnou jednoduché, minimalistické doplňky, nebo nekonvenční náramky? Kreativní sady LEGO® DOTS přinášejí neomezené kreativní možnosti, čímž povzbuzují tvořivost a sebedůvěru dětí.

Holky sobě
5ee1f20539bb4obrazek.png

Na kampani k nové řadě LEGO® DOTS se podílely i Berenika Kohoutová a mladá hudebnice a youtuberka Naty Hrychová, které společně vydaly singl Holky sobě. Píseň je především o holčičím světě, o strastech a slastech všech slečen školou povinných. Témata jsou jasná – učitelé, kluci, lásky, rodiče, sny i touhy, zkrátka holčičí svět, který se neobjede bez přátelství a společné zábavy. A protože každé opravdové kamarádství musí být stvrzeno náramky přátelství, atmosféru videoklipu pomohly dotvořit náramky LEGO® DOTS, které jsou přesně takové jako holčičí vesmír – pestré, kreativní a vyjadřují svobodu tvorby.

Pro více informací a nápadů na zdobení navštivte Lego.cz5ee1f241c3a12obrazek.png

Reklama