Dnešní hádanka je propojena s naším detektivním příběhem. Uhodnete, která z potenciálních únoskyň dítě skutečně unesla? Doufám, že ano. V dnešních novinkách vám budu odhalovat různé indicie, které vás přivedou na stopu tohoto zločinu...

Hrajeme hádankovou soutěž, ve které můžete získat krásný balíček PICKWICK. Tentokrát je vaším úkolem uhodnout, která ze tří žen unesla dítě. Příběh, který se k únosu váže, najdete na tomto odkaze...

Potenciální pachatelky jsou tři. Linda, Radka a Zdena. Nápověda zní: Jsou tři domy a každý stojí na jiném místě. V každém tom domě žije jedna z potenciálních únoskyň dítěte z našeho příběhu (viz odkaz nad tímto odstavcem). Každá z těchto žen měla v den únosu na sobě sako jiné barvy a nakoupila ve své oblíbené samoobsluze. Každá z žen má oblíbenou jinou samoobsluhu.

V dnešních novinkách budu postupně uveřejňovat indicie, které vás přivedou k pachatelce. Radím vám, abyste se neunáhlily, protože nic nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. Správné řešení se pak dozvíte zítra (1. 3. 2012) dopoledne v novinkách.

A pokud už víte, vyberte pachatelku a odpovězte v soutěži, do které se dostanete skrz následující odkaz...

Odpovědi vkládejte od 29. 2. 2012 8.00 až do 1. 3. 2012 7.30 hodin.

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod tímto článkem! Diskvalifukujete se tak z možnosti získat pěknou výhru a navíc budou stejně moderátorem diskuze smazány.

Co můžete vyhrát?

Tentokrát hrajeme o krásnou kazetu čajů PICKWICK leafs, která obsahuje...

kazeta

... čaje v pyramidových sáčcích:

  • cape red (rooibos a skořice),
  • green blossom (zelený čaj, měsíček, chrpa, růže, světlice, jasmín),
  • gulden darjeeling (černý čaj),
  • a dva skleněné šálky a podšálky PICKWICK.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všení den jinou otázku) probíhá od 8.2.2012 do 8.3.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o výše zmíněný dárek PICKWICK.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama