Čtenářka Ostrowid se ve svém příspěvku přiznává, že její detektivní intuice je tak 25 procent. Detektivky má ráda hlavně knižní, ale už se jí i stalo, že knížku přečíst nedokázala, kdežto seriál na její motivy ji zaujal.

Čtete detektivky a sledujete jejich televizní adaptace? Pokud ano, můžete si tipnout (než začnete číst příspěvek čtenářky OStrowid), který seriál přišel čtenářce srozumitelnější a lepší v televizní podobě…


Miluju detektivky, ale nemám ráda žádné střílečky. Nejradši takou klasickou detektivku a mám ráda anglické prostředí. Tedy A.Christie, P.D.Jamesová, D. Francis.... Dávám přednost knize, ale třeba takové Vraždy v Midsomeru jsem dočítala jen velmi těžko, tam dávám přednost filmovému Barnebymu. A co se mé detektivní intuice týče, tak tam jsem úspěšná tak na 25 procent.
Ostrowid

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 29. února 2012: Detektivky

  • Máte ráda detektivky?
  • Raději je čtete, nebo se na ně díváte na obrazovce či plátně?
  • Jaký typ detektivek máte nejraději?
  • Byla byste dobrý detektiv? Tedy umíte dopředu odhalit pachatele?

V detektivním tématu dne můžete získat hned několik cen. Stačí napsat příspěvek, zaslat ho na e-mailovou adresu redakce (viz níže) a dodržet podmínku,.že příspěvek musí být alespoň tak dlouhý jako tento odstavec a nesmí přijít později než v 15.30 hodin 29. 2. 2012 a zařadíte se do slosování o následující krásné knižní ceny: ve hře jsou 2 detektivní balíčky s knížkami od Agathy Christie (Potíže v zálivu Pollensa) a Dicka Francise (Hrozba).

Reklama